Mobil Bölme Duvar

Ofis Bölmeler

Ofis Bölmeler Açık olarak dizayn edilmiş bir ofise sahipsiniz ve ofisinizi daha işlevsel hale getirmek ve yerden tasarruf ederek alt birimlere ayırmak mı istiyorsunuz? Size tavsiyemiz Çağrı İnşaatın ürünlerine bir göz atmanız. Çünkü Çağrı İnşaat ofis bölmeler yıllardır hizmet verdiği kurumlardan aldığı tecrübe ve geniş bilgi birikimiyle sizlere muhteşem fikirler ve çözüm önerileri sunmaktadır. Tüm bu edindiği birikim ve verdiği kaliteli hizmet nedeniyle Çağrı inşaat ofis bölme ve bu amaç için kullanılan sistemlerin üretimi ve kurulumunda tercih nedeni olmuştur.

Ofis Bölmeler Nasıl Yapılır ve Fiyatları Nedir.

Genellikle ofisleri alt birimlere bölmek, iyi bir akustik sağlamak, ısı ve ses yalıtımı yapmak, yerden tasarruf ederek daha iyi bir depolama alanı yaratmak amacıyla kullanılan ofis bölme sistemlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar genelde ofisinizde sade, şık bir görüntü yaratmakta ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Çünkü genelde müşteriler tarafından yalıtımlı malzemeden yapılan sistemler tercih edilmektedir. Çeşitlerden birkaçına değinmek gerekirse;

  • Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemler: Bu sistemler ofiste ara bölme yaratmak fakat bunu yaparken bölmeler arası iletişimi tamamen kesmek istemeyen kişiler için uygundur. Bölme sisteminin bir diğer özelliği de ofis mobilyalarının görüntüsünü kısmen kapamak isteyenlere çözüm sunmasıdır.
  • Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Genellikle boydan boya tüm kapı ve tavan hizasını kapatan sistemlerdir. Ofiste tam bir bölme yaratılması için kullanılan panellerle bölmeler oluşturulmaktadır. En çok büroların koridorlardan ayrılması işlemi için kullanılmaktadır.

Diğer ofis bölme sistemleri ise kullanım amacına göre değişmekle birlikte dolu bölme, yatay camlı ve ahşap bölme sistemleri şeklinde üretilmektedir.
Çağrı İnşaat tüm bu çeşitleri çok farklı tasarımlar halinde üretip müşterilerin isteklerine riayet ederek monte etmektedir. Kullanılan malzemenin özellikleri ve rengi yapılan ücretsiz keşifler sırasında müşteriyle birlikte belirlenmektedir. Yine ebatlarda bu keşif sırasında belirlenmektedir. Ofis bölme sistemleri piyasanın en kaliteli malzemelerinden en uygun fiyata üretilip monte edildiği için müşteri memnuniyeti üst seviyededir. Sistemlerin ofisinize kurulup hem işevsellik hem de estetik görsellik yaratmasını istiyorsanız Çağrı İnşaatın ücretsiz keşif danışmanlığından mutlaka yararlanmanızda fayda var. Üstelik üretilen panellerin demontable olması size hem hızlı ve kolay kurulum hem de taşınma durumlarında iz bırakmadan kolay sökme avantajları da sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir