Sabiha Gökçen Havaalanı Yapılan Bölme Duvar Resimleri

Çağrı inşaat bölme duvar sistemleri

Çağrı İnşaat Bölme Duvar Sistemleri
İyi bir bölme duvar yaptırmak istiyorsanız iç dikey kapakları ince ve zarif olmalı akustik ses ve ısı yalıtımı mükemmel olmalı binanın ortasına gelen profiller şık bir görüntü vermeli hatta acil durumlar için yangın su sel baskını sebeplerden etkilenmemeli. Dayanıklı olmalı cam kırılmamalı profiller yükten bükülmemeli işte tamda bunları istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çağrı inşaat bölme duvar sistemleri akustik yapısıyla şık ve konfordan ödün vermeden sizler için profosyonel bölme duvar sistemleri üretmektedir. Endüstriyel alanlarda yada kurumsal ofislerde kullanacağınız bölme duvar çok yönlü kullanıma adapte etmek için tasarlanmıştır. Ofis bölme duvar sistemleri üzerinde yaptığımız değişimler ve özdün yaklaşımlar sayesinde ofislerinizde çağdaş yaşanabilecek yaşam alanları oluşturmaktayız.

Bölme duvar yaparken yeni teoriler geliştirerek sizlerin daha reaktif işine daha hakim ofisler yaratıyoruz. Ofis bölme sistemleri içine jaluzi veya ahşap entegre ederek daha sağlam bir vücut yapısı oluşturuyoruz. Çalışma alanlarının güvenliği için en kaliteli kilit sistemleri kullanıyor ve sistemde yaptığımız değişikliklerle sizlere güvenli ortamlarda çalışmanızı sağlıyoruz. Diğer bölme duvar firmaları arasında öne çıkan firmamız inşaat sonrası yapılan bütün ofis tasarımlarında yer alıyor.

Çağrı İnşaat Çeyrek Asırdır Sizlere Ofis Bölme Duvar Hizmetleri Vermektedir.

Kullandığımız her üründe kaliteyi her zaman en önde tutuyor ve sizlerin güvenliği için her zaman rakiplerimizden bir adım önde oluyoruz. Yaptığımız bölme duvar sistemleri içine çelik dubel kullanıyoruz.Çelik dubel kullanmamızın nedeni ilerde deprem veya yer sarsıntılarında yerinden çıkmasını engellemektir.Hırsızlığa karşı yatay ve düşey profillere 2mm klips atıyoruz. Bölme sistemleri olarak ince şeffaf olduğu kadar en sağlam olan profilleri kullanıyoruz.

Ses ısı yalıtım gibi sorunları çözmek için izocam veya kaya yünü kullanarak sizlerin ısınma problemlerini çözüyoruz. Ayrıca yan yana iki tane toplantı odası olan yerlerde ses yalıtımı yaparak toplantı odalarındaki seslerin birbirinden ayrılmasına özen göstermekteyiz. Kullanmış olduğumuz duvar bölme profilleri yaklaşık olarak 40/45 desibel ses yalıtımı sağlamaktadır (yaklaşık olarak %80) sağlanan ses yalıtımını daha fazla istenirse iki bölme duvar profil arasına ses yalıtımı için kullanılan kaya yünü kullanıyoruz. Kaya yünü ortalama olarak 40/60 yoğunluklu olmaktadır. Sizlere sabiha gökçen havalimanında yapmış olduğumuz ısı yalıtıma önem verilmiş bölme duvar resimlerini paylaştım. İsterseniz bizlerden daha fazla resim isteyebilir veya referanslarımızı görebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir