duvar bölme

Duvar Bölme

Duvar Bölme
Duvar Bölme; özel olarak tasarlanmış olan profilleri sayesinde tozdan nemden hava kirliliğinden yüzde 100 oranında koruyan, binalara yük getirmeden hızlı montaj süresi için ofisler için ideal bölme duvar sistemlerinin başında gelir.

Bu duvar bölme sisteminin temizliği kolay fiyatı ise uygun bir üründür. Kanal sistemi sayesinde 80mm profil içinden elektrik kablo sisteminin geçebileceği dekoratif bir sistemdir. Bölme duvar sisteminde uygulanan jaluzi sistemleri ile harika görüntüler ortaya çıkaran bölme duvar sistemleri yatay veya tamamı camlı sistemler ile donatılabilir. Ofisler için görsel tasarım harikası olan bölme duvar mekânlara doğal bir görünüm kazandırır 8 mm ahşap renklerinin kullanıldığı bölme duvar sistemleri yüzde 100 organik koruyucu hiç bir maddenin bulunmadığı bir sistemdir.

Ofis bölmeleri için kullanılan bu sistemler ülkemizde ve Avrupa’da en çok tercih edilen üründür çünkü camın ve ahşabın doğallığını sizlere sunmaktadır. Bölme duvar fiyatları ürünlerin kalitesi kullanılacak olan ahşap cam ve jaluzi seçeneklerine göre belirlenmektedir. Duvar bölme fiyatları metrekare birimleri çıkarılarak verilmektedir yani ofisinize yapacağınız bölme duvar alanları için en ve boy ölçülerini bizlere bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Duvar Bölme Sistemleri Özellikleri ve Modelleri

Bölme duvar çeşitlerine bakıldığı zaman en gelişmiş ve en tutulan ürünler arasında demontable bölme duvar ve modüller bölme duvar sistemleri ön plana çıkmaktadır Ülkemizde ise en çok tercih edilen duvar sistemleri demontable (Taşınabilir bölme duvar sistemleri )dır.
Duvar Bölme Özellikleri;

  • Profil kalınlığı 80 mm yani 8cm olup darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Bölme duvar standartları olan 1 mm et kalınlığından daha geniştir. Çökme kırılma yapmaz.
  • Türk standartlarına üretilmiş olup kalite belgeleri mevcuttur
  • Isıya dayanıklı bir üründür.
  • Temizliği kolaydır, çift cam arasında bulunan jaluzi kir tutmaz paslanmaz
  • Buton vasıtası ile hareket ettirilen jaluzi kapanıp açılabilir.
  • Binaya yük getirmez diğer duvar bölme sistemlerine göre 10 kat daha hafiftir.
  • Taşınabilir hızlı montaj yapılabilir
  • Fiyat açısından diğer bölme duvar ürünlerine karşı ucuz olup hızlı bir projelendirme çalışması yapılır.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir