Bölme Duvar Çağrı İnşaat

ara bölme duvar

Ara Bölme Duvar
Ofis konut fark etmeden inşaatların en büyük yapısal ürünü ara bölme duvar sistemleridir. Ara bölme duvar konutlarda genellikle tuğla alçıpan kullanılır. Ofislerde tercih edilen ara bölme duvarlar ise genellikle sade hoş görünümlü bölme duvar sistemleridir.

Ara bölme duvar klasik alçıpan bölme duvar veya tuğla bölme duvar olacağı gibi alüminyum veya demir kullanılarak ara bölme duvar oluşturulabilir. Çağımızın en önemli icatlarından biri olan alüminyum dünyada ve ülkemizde sıkça kullanıldığından alüminyum ofis bölme duvar sistemleri en çok tercih edilen sistemlerin başında gelir.Bu sistemler konuttan ziyade ofisler için tam tasarlanmış mükemmel ürünlerdir. Bu sistemler dayanıklıdır sert ve hafif malzemelerden yapıldığından esneme yapar ofisinizde istediğiniz şekli alan bölme duvar yapabilirsiniz. Ara bölme duvar modelleri arasında en çok tutulan bölme duvar modeli ise taşıması ve sökülüp takılan sistemlerdir. Demontable ofis bölme renk çeşitliği oldukça fazladır yaklaşık olarak yirmi beşe yakın renkleri bulunmaktadır. Ses izalasyonu taş yünü ve kaya yünü kullanılarak güçlendirilir imalat açısından zaman kaybı oluşturmaz kolay imalat yapıldığından ara bölme duvar fiyatları diğer ürünlere göre ekonomik bir sistemdir.

Alüminyum Ara Bölme Duvar.

Ara bölme duvar sistemleri yapılırken çevreye saygılıdır yapılan ara bölme duvar yüzde doksan dokuzu geri dönüşümlü alüminyum bölme sistemlerinden yapılır çevreye ve doğaya zarar vermeyen malzemeler kullanır. Montaj sonrası temizlik kolaydır çift cam arasında bulunan jaluzi kir pas nem paslanma olmaz.Estetik bir görünüme sahip olan ara bölme duvar fiyatları ile alçıpan bölme duvar ile rekabet eder hale gelmiştir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir