Yeni Nesil Akıllı Ofisler İçin Bölme Duvar Sistemleri

Yeni Nesil Bölme Duvar Sistemleri
Yeni Nesil Akıllı Ofisler İçin Bölme Duvar Sistemleri

Çağrı inşaat ‘ın ürettiği line markalı bölme duvar sistemleri teknolojiye tam uyumlu bir şekilde akıllı ofislerde uygulanabiliyor. Teknoloji artık her yerde akıllı ofislerde elektrik su gibi tesisatları kendiliğinden kapatan sistemlere tam uyumlu çalışan bölme duvar sistemlerimiz sizlere güven veriyor. Demontable bölme duvar sistemleri anlayışını tamamen değiştiren teknolojiye uyumlu estetik şık ve modern bölme duvar sistemleri üreten çağrı inşaat kaliteden vazgeçmeden sizlere en iyi ürünleri sunmaktadır. Yeni ofis bölme sistemleri ile sizlere yaşanacak ofisler tasarlayan şirketimiz yeni nesil akıllı teknolojilerine uyumlu kumandalı yada butonlu sistemler üretmektedir.
Bu sistemler dünya ile birlikte Türkiye’de ince ve zarif tasarımı ile göz dolduran bölme duvar raylı yada klipsi sistemlerden oluşmaktadır. Üstün teknoloji zekası olan demontable bölme duvar akıllı teknolojik altyapısı ile her türlü cihaza yer imkanı sağlıyor.

Akıllı bölme duvar

Akıllı Bölme Duvar Sistem Özellikleri: Mekanlarda inşaat gerektirmeksizin kısa zamanda bölümler oluşturur ve zaman kazandırır. Kurulumu fazla zaman almaz. İnşaat esnasında yapılan masraftan daha az harcamaya neden olur ve tasarruf sağlar. Gürültü kirliliğine sebep olmaz hazır olarak üretilen ofis bölme sadece monte edilerek oluşturulduğu için gürültü kirliliğine neden olmaz. Çevreyi kirletmez bölme duvar yapımında kullanılan PVC, cam, alüminyum ya da ahşap geri dönüşümlü malzemeler oldukları için çevre kirliliğine neden olmaz. Taşınabilir hazır olarak üretilen, taşınan ve monte edilen bölme duvarlar istenildiği zaman sökülüp taşınabilir. Özellikle ofis taşımın da büyük kolaylık sağlar.Estetik ve uzun ömürlüdür Bölme duvarlar tasarıma açıktır ve estetik görünür. Mekanın daha fazla ışık almasını sağlar. Bu özellik gün ışığından daha fazla yararlanmayı ve elektrik tasarrufunu da arttırır.Bölme duvarlar dayanıklı yapı ürünleridir, uzun süre yıpranmaz ve yıllarca kullanılır.

✔ Bölme duvar sistemleri akıllı ofislerde tam uyumlu çalışır.
✔ Line 80 ofis bölme modülü içine akıllı kumandalar yerleştirilebilir.
✔ Kablo sistemi sistemin ister arkasından isterse içinden geçerek görüntü kirliliğini yok eder
✔ Ofis bölme sistemleri hareket edebilir.
✔ Akıllı ofis uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde çalışır.
✔ Bölme duvar sistemleri yanmaz suya dayanıklıdır.
✔ Bölme duvar sistemleri hava nem olayını dengeler.
 Ofis bölme sistemleri uzaktan ofisinizi yönetmenize yardımcı bir üründür.
✔ Müzik ve ses sistemleri bölme duvar profilinin içine yerleştirilebilir.
✔ Hırsız su sel baskınlarına karşı bölme duvar sistemleri sizleri uyarır.
✔ Bölme duvar sistemleri çevre dostudur. Bakteri üretmez

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir