Ara Bölme Sistemleri

Ara Bölme Sistemleri

Ara Bölme Sistemleri
Ara Bölme Sistemleri:
Ara bölme sistemleri nedir ara bölme sistemleri nasıl yapılır ve ara bölme fiyatları çok sık rastladığımız sorulardır. Bizlere mail yada telefonla ulaşan müşterilerimiz öncelikle bizlere ara bölme nasıl yapılır diye sormaktadır.

ARA BÖLME SİSTEMLERİ NASIL YAPILIR ?
Ara bölme artık ofislerde klasikleşmiş bölme duvar ürünlerine göre daha hızlı ve demontable yani sökülebilir ürünlerdir. Bu sistemleri isterseniz kendiniz alıp montaj yapabileceğiniz gibi isterseniz iyi bir ara bölme firması ile görüşüp firmaya yaptırabilirsiniz. Ara bölme sistemleri nasıl yapıldığını kısaca anlatalım çağrı inşaat ara bölme için ücretsiz keşfe gelip ara bölme sistemleri yapılacak alanın net ölçülerini alır. Daha sonra fabrikada yada sizlerin ofisinde yapılacağına karar verilir. Alınan net ölçüler işleme sokulur 80 veya 70 mm kalınlığındaki ara bölme duvar sistemleri profilleri net kesimi yapılır. Kesimi yapılan ara bölme sistemleri profiller ofisinize taşınır ve montaj aşamasına geçilir. Ara bölme sistemleri yapımına başlamadan önce, bir lazer veya metre vasıtası ile ölçüler net bölgeye getirilir. Fabrika yada ofisinizde kesilen ara bölme montajına başlanır. Ara bölme sistemleri profilleri projeye bağlı kalınarak yatay ve düşey profilleri klips sayesinde tutturulur daha sonra cam ve jaluzileri takılarak montajı sonra erer.

Ara bölme sistemleri fiyatları ve özellikleri

ARA BÖLME SİSTEMLERİ FİYATLARI:
Ara bölme sistemleri montajını bitirdik şimdi ara bölme fiyatlarını hep birlikte hesaplayalım öncelikle ofisinize yapılacak ara bölme için en ve boy oranlarını bir kağıda yazalım örnek 7 metre en 2,40 boyu olan bir ofisin toplam metrekaresi 16,8 dir. Buna göre ara bölme sistemleri fiyatlarını çıkarmak istersek elimdeki kağıtları bu ölçüleri yazalım daha sonra müşterilerimizden hangi model bölme duvar sistemleri kullanacağını sorarız daha sonra ahşap renkleri ve jaluzi renkleri beğenilir. En sonunda sizlere en uygun ara bölme sistemleri fiyatı teklifi sunulur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir