şeffaf camlı ofis bölme

Bölme Duvar Özellikleri

Bölme Duvar Özellikleri:
Günümüzde ofislerde modern bir çözüm olarak uygulanan duvar bölme sistemleri, mevcut alanlardan elde edilen bölmelerle yeni odaların şirkete kazandırılmasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Bu sistemin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri, kolay uygulanabilir olmasıdır. Aynı zamanda sağlam, kaliteli, sağlıklı bir yapıya sahip olması, bölme duvar özellikleri arasında dikkat çeken bir tarafı ifade etmektedir. Kurumsal ofisler, çalışanlarının hayatı tehlikesini korumak adına da duvar bölme sistemlerinin uygulanmasını tercih etmektedirler. Herhangi bir deprem anında olumsuz bir takım sonuçların meydana gelmemesi adına normal duvardan 15-20 kat daha hafif olan bu sistemlerin uygulanması, çalışanların hayatıyla da ilgilidir.

Bölme duvar özellikleri arasında bu yüzden depreme dayanıklı olması, yangına dayanıklı olması gibi afeti mukavemet öne çıkmaktadır. Şirketlerde uygulama alanı bulan bölme duvarlar, konstrüksiyonun ve kendine has olan montaj sisteminin vermiş olduğu avantaj ile hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede şirketler için zamansal bir kayıp olmaktan ve işlerin aksatılmasından kaçınılmış olur. Bölme duvar özellikleri bakımından birçok avantaj sağlarken belki de en önemli sağladığı imkanlardan biri de, ofislerin daha mükemmel bir yerleşim tarzına sahip olmasıdır.

Ofislerin nezih ve göz alıcı olmasının ne derece önemli olduğu, şirket sahiplerince daha iyi kavranan bir durumdur. Eğer firmaların ofis düzenlerinde tek düzelik veya bayalık varsa, muhtemelen bu durum müşteri kayıplarına neden olacaktır. Çünkü imaj bugün kaliteli hizmet ağının bir parçası, belki de en önemli gereksinimleri arasına girmiş bulunmaktadır. Bir müşteri girmiş olduğu firmanın ofisinde tek düze bir bayat tarz gördüğünde, hizmetinden de şüphe duyması olası bir durumdur. Bu sebeplerdir ki ofislerin müşterilerin gönlünde şimşekleri çarptıracak bir güzelliğe ve estetiğe sahip olması gerekir. Rekabetinde verdiği bu zorunluluk uygulama alanı bulmadığında şirketlerin piyasadan el çekmeleri bir vakıadır.

Bölme duvar özellikleri arasında şirkete sağlanan dekoratif imkanlar, şirketlerin mobilyalarına uyumlu ve aynı zamanda daha şık bir mekana sahip olmalarını imkanlı kılar. Firmaların belki de en karşılamakta zorlandıkları estetik bir alan vurgusu, Çağrı İnşaatın deneyimli mimarlarınca etkili bir şekilde yerine getirilmektedir. Bunun için üretilen bölme duvar sistemlerinde, renk ve alternatif seçeneklerini çoğaltarak, müşterilere daha canlı ofisler kazandırmanın yolunu açtık.
Hafif olan, binaya ek yük getirmeyen, yanmayan, depreme dayanıklı, sağlıklı üretim sisteminden geçirilerek üretilen bölme duvar sistemleri, ofislerde ihtiyaç duyulan alanların meydana getirilmesine sunulan modern bir çözümdür. Çağrı İnşaat olarak, ofislerinde yeni alanlar kazanmak, aynı zamanda modern ve dekoratif bir ahenk sağlamak isteyen ofis sahiplerinin dilediklerine kavuşmalarını sağlıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir