Bize Ulaşın

Vicco Bölme Duvar

Vicco Bölme Duvar Sistemleri Tamamlandı.
Türkiye’de ayakkabı sektöründe yaklaşık 25 yıldır hizmet veren vicco markası ile bilinen ve bir çok şubesi bulunan vicco ayakkabı istoç oto markette bulunan yeni ofislerinin bölme duvar işlerini şirketimize teslim etti. Hızlı ve aktif bir çalışmanın ardından bağcılarda bulunan ofislerinde yapılan çalışmalar ile demontable ofis bölme sistemleri ve yönetim kurulu başkanı odasında bulunan yatay cam bölme duvar sistemleri tamamlanarak teslim edildi.

Vicco Ofis Bölme Duvar Modelleri.

Vicco ayakkabı ofislerde yapılan çalışmalar tam camlı ofis bölme ve yatay camlı bölme duvar sistemi kullanılarak ofis tasarımları başarı ile tamamlandı. Yıllardır sizlere yaşanabilir ofisler üreten çağrı inşaat bölme duvar sistemleri sizlere en kaliteli ürünleri sunar.  Günümüzün şartlarına uygun olarak edindiğimiz tecrübeler ve bize olan güveniniz doğrultusunda sizlere hızlı pratik çözümler üretiyoruz. Ofislerde yaptıracağınız duvar bölme uzman ekiplerimiz tarafından görülüp değerlendirilir ofisinize hangi tür bölme sistemleri yaptıracağınız konusunda varılan anlaşmanın ardından renk kartelası içinden renkler sunulur ve istediğiniz renklerde bölme duvar uygulanır.

Ofisinizde bölme duvar yaparken önemli olan görsellik ise cam ağırlık önemli ise ahşap bölmeler kullanmaktayız. Genel olarak müşterilerimiz depo gibi alanlar yaptırırken dolu ahşap sunta malzemeler kullanmaktadır diğer yönetici veya müdür odalarında ise camlı jaluzili ofis bölme modelleri tercih edilmektedir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir