Tam cam modüller bölme duvar

Modüller Bölme Duvar

Modüller Bölme Duvar
Modüller Bölme Duvar: Tasarımda göz dolduran modelleri ile modüller bölme duvar sistemleri ofislerde yerden tavana kadar ofis bölücü panel veya depolama alanı oluşturmak için kullanılan basit ama etkili bir bölme duvar modelidir.

Modüller bölme duvar fabrikada kurularak ofisinize yerleştirilir içinde klips jaluzi sistemleri bulunduran bir sistemdir. Parça parça veya modüller halinde birleşimi yapılır.Modüller bölme duvar hızlı kolay ve ekonomik bir sistemdir. Modüller duvar bölme sistemleri her ofise kolayca uygulanabilir.Yükseklik her ne olursa olsun kolay bir şekilde uygulanan modüller bölme duvar sistemleri güvenli ve ruhsat gerektirmez.

Modüller Bölme Duvar Fiyatları

Modüller bölme duvar ve demontable bölme duvar arasındaki fark ise modüller sistemlerde derz kullanıyor olması ve yapılan yerden başka bir yere taşınamaz olması oysa demontable bölme duvar sistemleri kolay ve zahmetsiz bir üründür ister taşıyın isterseniz ekleyin küçültün size sorun oluşturmadan bütün olanaklara izin verir. Bölme duvar inşaatlarda en çok kullanılan yapı ürünüdür bölme duvar inşaatın temelinden çatısına kadar en önemli yapı elemanıdır. Bu nedenle ülkemizde ve dünyada en çok aranan ürün bölme duvar sistemleridir. Bölme duvar ana madde olduğu için düşük maliyetli ve hızlı montajı olması gerekir.Ayrıca bölme duvar istenildiğinde taşınabilir demonta edilebilir olması şarttır.Modüller bölme duvar sistemlerinde bu özelliklerin tamamı mevcuttur ayrıca alüminyum renkleri değişebilir ahşap desen veya istenilen bir renk uygulanabilir.

,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir