Duvar bölme sistemleri

Duvar Bölme Sistemleri

Duvar Bölme Sistemleri
Duvar Bölme Sistemleriyle Görsellik ve Fonksiyonelliği Birlikte Yaşayın!
Duvar bölme sistemleri adından da anlaşılacağı üzere ofislerde, iş yerlerinde kullanılan ve birimleri ayırmaya yarayan çeşitli model ve tasarımlarda olabilen bölme sistemleridir. Sözü edilen sistemler kurulumunun basit ve hızlı olması nedeniyle birçok işyeri tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Ayrıca, bahsedilen bölme sistemleri demontable yani monte edilip kolayca sökülebilen elemanlar oldukları için ister ofisinizin yapım aşamasında isterseniz de yapımı tamamlanmış hatta kullanılan durumda olan yerlerde kolayca kurulabilmektedirler.

Duvar Bölme Sistemleri özellikleri ve Fiyat Aralıkları.

Duvar bölmeler işyerinize fonksiyonel alanlar yaratmalarının yanında muhteşem tasarımları sayesinde şık çalışma alanı da sağlamaktadırlar. Üstelik birimler arası düzene ve çalışma sistemine katkı sağlamaktadırlar. Yine demontable olmaları nedeniyle kolayca sökmeniz mümkündür. Söküm sonrası iz bırakmamaları nedeniyle de sözü edilen sistemler oldukça kullanışlıdır. Diğer yandan ebatları oldukça değişken ve isteğe bağlı yapılabilmektedir. Sipariş sırasında duvar bölmesinin ebatlarını belirtmenizde bilmiyorsanız da firmadan ölçü alınması için bir keşif istemenizde fayda bulunmaktadır.Sözü edilen sistemlerin kurulumu ve kurulum öncesi keşif incelemeleri geniş bir uzmanlık bilgisi gerektireceğinden işinde profesyonel kurumlarla çalışmanız oldukça elzem bir konudur.

Çağrı İnşaat bu konuda size profesyonel ve üstün hizmet verecek önemli bir firmadır. Firmanın oldukça çok tercih edilmesinin nedeni ise müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan, profesyonel ve uygun fiyatlara hizmet vermesi ve birçok hoş tasarımının bulunmasıdır. Çağrı inşaatın yaptığı bölme çeşitlerini ise yatay camlı bölme duvar, yarım camlı bölme duvar, tam camlı bölme duvar sistemleri, cam cama bölme duvar, kısa bölme duvar, dolu bölme duvar, modüller bölme duvar, derzli bölme duvar şeklinde sıralamak mümkündür. Üstelik firmanın kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde işyerinizde ses, ısı vb. yalıtımını da kolayca sağlayabilmeniz mümkün. Firmanın yaptığı ücretsiz keşiflerden yararlanarak size en uygun çeşidi seçmeniz mümkündür.

Bölme duvar yapım aşamalarından bahsetmek de yine sizlere işin planlaması açısından ipuçları verecektir. Bu düşünceden hareketle kısaca yapım aşamasından bahsedelim. Çağrı inşaat ekiplerinin yaptığı kısa bir keşif gezisinde ihtiyaçlarınız ve isteklerinizin belirlenmesiyle yapım süreci başlamaktadır. Tasarım konusunda ise ekibin yanında getirdiği katologlar size yol gösterici olacaktır. Ancak, katologda bulunan muhteşem ürünler arasında kısa da olsa bir kararsızlık yaşayacağınız bir gerçektir. Tabii, seçim yaparken öncelikle duvar bölme sisteminizin ahşap mı yoksa cam mı olacağına karar vermeniz gerekecektir.

Tüm bu kararlar verildikten sonra ofisinize ofis bölme sisteminiz kurulmaya başlanır. Hatasız çalışmayı ilke edinen Çağrı İnşaat yetkilileri lazer metre sayesinde kurulumu hatasız ve istediğiniz şekilde yapmaktadır. Kullanılan tasarımın ve renklerin müşterinin istekleriyle aynı olması ise titizlikle dikkat edilen konulardan bir diğeridir. Montaj ardından bölmeler tüm görkemi ve kalitesiyle size teslim edilmektedir.

Peki, tüm bu üstün hizmetin ücreti nedir diye merak edebilirsiniz. Öncelikle duvar bölme sistemlerinin fiyatlarının kullanılan tasarıma, malzemeye ve de alanın özelliklerine göre değişeceğini belirtmek gerekmektedir. Ancak, şuna emin olabilirsiniz ki, Çağrı İnşaat fiyat konusunda müşterisine yardımcı olmakta, piyasaya göre müthiş bir kalite ile verdiği hizmeti uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Hatta kendileri en kaliteli ürünü en ucuza satma garantisini de bizzat kendileri vermektedir. Siz de ofisinizde muhteşem bir tasarım, fonksiyonellik ve iyi bir görsellik deneyimi yaşamak hem de bunu uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız Çağrı İnşaatın web sitesini gönül rahatlığıyla inceleyebilir ve iletişim bilgileri bölümünde yer alan bilgilerle kendilerine ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir