Modüller Bölme Duvar

Ofis Bölme Duvar

Ofis Bölme Duvar
Ofislerde parkeden sonra uygulaması yapılan çağrı bölme duvar sistemleri ofisinize farlı ve değişik bir görünüm kazandırır. Bu bölme duvar sistemi ofisinizde her türlü projeye uyum sağlayabilir montajı hızlı ve basittir ürettiğimiz bölme duvar sistemleri taşınabilir yeni bölme duvar eklenebilir ve başka ofisinize taşınabilir. Yeni farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Ofis Bölme Duvar Fiyatları ve Özellikleri

Çağrı inşaat’ın üretmiş olduğu bölme duvar sistemleri günümüz teknolojisine uygun ses ışık problemi oluşturmayan sistemlerdir. Duvar bölme sistemlerinin içine yerleştirilen jaluzi kumanda veya butonla hareket ettirilebilir jaluzi istenilen renkte olabilir açık ve kapalı olarak kullanılır.

Bölme duvar sistemlerimiz ofis ihtiyacına bağlı olarak şeffaf cam,kumlu cam iki cam arası jaluzi, mdf olabilir bölme duvar sistemi tamamen türk malı olup yüzde yüz alüminyum sistem üzerine giydirme yapılarak kullanılmaktadır. Alüminyum renkleri isteğe bağlı olarak değişmektedir. Genellikle ral renkler tercih edilmektir. Bölme duvar sistemimiz 80 cm olup sizlerin isteğine göre değişmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir