Bölme Duvar Çağrı İnşaat

Çağrı İnşaat Bölme Duvar 1 Numara

Çağrı İnşaat Bölme Duvar Sistemlerinde 1 Numara
Türk Yapı Sektörünün En Büyük Bölme Duvar Üreticisi Çağrı İnşaat Yaptığı yapılarda 1 numara olmaya devam ediyor. Çalıştığı dünya markaları ve ortakları ile günden güne hızla büyümekte ve Türkiye’deki firmalara çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Çağdaş fikirler ve oluşturduğu markalar ile dev markalara danışmanlık yapan çağrı inşaat yaptığı ofis tasarımları ile göz doldurmaktadır. 2013 Yılında katılmış olduğumuz bir çok fuarda ön plana çıkan ve en çok ilgi gören ürünler arasında camlı ve jaluzili bölme duvar sistemleri ön plana çıktı. Bu sistemlere ilgisi olan firmalar ofis tasarımlarını yaptırırken görünüme önem verip fazla yer kaplamayan 80 mm ürünleri kullandı.

Çağrı İnşaat Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri

Kalite standartları sizler kadar bizler için çok önemli yapılan her ürün üretiminden montajına kadar deneyimli ve profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır. Çeyrek asırdır ofis deneyimimiz ve oluşturduğumuz markalar ile dünya bölme duvar üreticileri ile rekabet ediyoruz. Tasarımını yaptığımız her ürün başta ülkemiz olmak üzere dünyanın 4 kıtasına satıyoruz. Çağrı İnşaat markası ile yaptığımız her bölme duvar kaliteden ödün vermeden yaşadığınız mekanlara değer katıyor.
Çağrı İnşaat Firmasının tercih edilme nedenleri arasında kaliteden ödün vermeden verdiği sözün arkasında durmasından kaynaklanmaktadır. Bu sene (2013) yılının ilk çeyreğinde yaptığımız ofislerde farklı bir görsellik oluşturarak mekanlara değer kattık. Bizler çağdaş mekanlar yaparken maliyet ve zaman kaybınızı en alt seviyede tutarız. Ofisinize uygulanan her ürün için kalite belgesi sunarız. Bu ay içerisinde (26 Ağustos 2013 ) bizi tercih eden müşterilerimiz.

 • Kuveyt Türk Türkiye Şubeleri Türkiye ve Yurtdışı Bütün Şubeler Bölme Duvar Yapımı Devam…
 • Garanti Bankası Şubeleri Garanti Bankası Ofisler İçin Oda Bölümleme İşleri
 • Türkiye Finans Ofis Bölme İşleri
 • Ziraat Bankası Şubeleri Bölme Duvar ve Tavan Yapımı
 • Galataport Şişli Ofis Bölme İşleri Yapılarak Teslim Edildi.
 • Enka Holding İkitelli ve Etiler Ofisleri Tamamlandı
 • Türk Hava Yolları Yeşilköy Ofisleri Bölme Duvar Tamamlandı.
 • Sabiha Gökçen Sabiha Gökçen Havalimanı Ofisleri
 • Teknopark Teknopark Ofis Bölme Duvar İşleri Tamamlandı.
 • Hakal Law Şişli Ofis Bölme İşleri Yapılarak Teslim Edildi.
 • Bakırköy 25.Noter Bakırköy 25.Noter Ofis Bölmesi Tamamlandı.
 • Marmara Tekstil Unkapanı Ofisleri Teslim Edildi.
 • El Yapım Tekstilkent Ofis Bölme İşleri Tamamlandı.

Garantili marka ortaklarımız ve Siz değerli müşterilerimiz  ile geleceğe daha aydınlık ve daha güvenle bakmaktayız. İç dekorasyonunu ve bölme duvar sistemlerini uyguladığımız her ofise adımızı yazdırmaktan gurur duyuyoruz ofislerde çağrı inşaat bölme duvar markasını tercih ettiğiniz için hiç bir zaman için pişman olmayacaksınız. Çağrı inşaat ileri teknoloji ile donatılmış tasarımda göz alıcı renklerle çalışırken kaliteden ödün vermez. Size daima en kaliteli ürünleri sunar. Ofisinizin tasarımı yapılırken sizlere adım adım bilgi verir. Ofisiniz teslim edilinceye kadar şantiye alanında güvenliği ve kaliteyi en ön planda tutar. Bölme duvar ve ofis tasarımlarında çağrı inşaat markasını tercih eden ve bizlere güvenerek ofislerini teslim eden bütün müşterimize teşekkür ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir