KISA CAM SEPERATÖR BÖLME SİSTEMLERİ

Cam Seperatör Bölme

Cam Seperatör Bölme
Ferah ve kişisel çalışma ortamlarının hazırlanabilmesi için büyük bir öneme sahip olan cam seperatör bölme sayesinde cam kullanarak şık bir görünümün ortaya çıkması sağlanabiliyor. Günümüzde özellikle ofisler için tercih edilen ve yerden tavana kadar veya kısa bölmelerin hazırlanması mümkün oluyor. Çağrı merkezlerindeki gibi bir bölme türü veya ortamın tamamen oda oda ayrılmasını sağlayan bir girişimde bulunmak son derece kolay hale gelebiliyor.

Cam Seperatör Bölme Nedir?
Camlı bir ünite olarak değerlendirilebilen ve kendi başına monte edilebileceği gibi, bütün bir set halinde de birkaç odanın bir arada monte edilmesi sağlanabiliyor. Bu tamamen yapılacak olan plana göre değişebilen bir durum olarak ortaya çıkabilir. Eğer kişiye özel, bir veya daha fazla çalışanın bulunacağı ortamlar, odalar hazırlanmak isteniyorsa cam seperatör bölmeler kısa bölme duvar en mantıklı seçim olacaktır. Her bir bölmeye özel ulaşım için bir yol ve kapıya yer verilmesi,dört bir tarafının çevrelenmesi halinde üniteler ortamdan farklı bir bölme haline gelecektir. Böylelikle çalışma alanlarına göre ayırma veya dekoratif bir çalışma ortamı hazırlama için cam seperatör bölme (kısa ofis bölme )kullanmak son derece mantıklı bir girişim olacaktır.

Cam Bölmenin Montajı Nasıl Olur?
Özel montaj sayesinde artık zeminden tavana kadar camlı bir bölme oluşturmak mümkündür. Eğer ortalama 170 cm uzunluğunda bir ünite oluşturulacaksa, bu tarz ünite istekleri hakkında mutlaka ustalardan bilgi alınmalıdır. Eğer ardışık biçimde dizilecek birkaç bölmeye yer verilecekse, tasarım itibariyle ve yerleştirme planı sayesinde sağlam bir ünite oluşturmak mümkün olabiliyor. Montajın yapılması için öncelikle mekanda inceleme yapılmalı, ardından cam bölmenin montajının gerçekleştirilmesi için plakalar için belirlenmiş olan bölümlere vidalama işlemi tamamlanmalıdır.

Cam Seperatör Bölme Fiyatları
Cam seperatör bölme fiyatları tamamen eni ve boyu ne kadar istediğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyatlar çoğu zaman, bu zamana kadar yapılan çalışmalara bakıldığında ortalama olarak en ve boy çarpılarak  TL üzerinden fiyat verilir fakat sizin istediğiniz tasarımın genel yapısı itibariyle ve camın durumuna bağlı olarak farklı bir fiyat ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Türkiye’de çoğu zaman boydan boya cam olan bölmeler yapılıyor fakat alt kısımların kapalı olduğu ve sadece üst kısımda cam bulunan vezne türü bölmelere de sıklıkla rastlanabiliyor. Ofis türü bölmeler çoğu zaman buğulu cam kullanılarak ünitenin oluşturulabilmesini sağlayabiliyor.

Kısa Bölmeleri Sökmek ve Tekrar Montaj Yapmak Mümkün Mü?
Evet. İsterseniz montajı gerçekleştirilen bölmelerde farklı bir zamanda düzenlemeler yapılmasını talep edebilir, yeni imkanlardan yararlanmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Günümüzde demontaj imkanı da tanınan bölmeler bulunması sayesinde her türlü faaliyeti gerçekleştirmek, hatta bölmeyi taşıyarak farklı bir ofise nakletmek ve tekrar montaj işlemini sonuçlandırmak mümkün olabiliyor. Cam seperatör bölme hem şık bir yapıda oluyor hem de taşınabilir, yenilenebilir yapı sayesinde her zaman için kullanışlı olmayı başarabiliyor. www.cagriinsaat.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir