S-Line Ofisler Cam Bölme Sistemleri

Cam Duvar Bölme Sistemleri

Cam Duvar İle Bölme Sistemleri Evlerde ve özellikle ofislerde çok sık kullanılan cam bölme duvar sayesinde artık pek çok işlemin tek bir malzemeyle yapılması mümkün oluyor. Özellikle 90’lı yıllara kıyasla günümüzde dekoratif yapısı, aydınlatma amacıyla çok fazla tercih ediliyor. Sadece saydam olanlarının değil, renkli olanlarının üretilmeye başlanmasıyla birlikte iç cepheye ek olarak günümüzde dış cephe için son derece özel bir malzeme olmayı başarmıştır. Hem görüntüyü güzelleştiriyor hem de doğal aydınlatma yapılmasına imkan tanıyor. Sağlam ve bir miktar buğulu olması, özellikle ofis bölme yapımında ve dış cephede asansör boşluğunun dışa bakan kısmında kullanılmasına yarıyor.

Cam Duvar Bölme Nedir ?
Yapısı itibariyle iki farklı türü bulunan ve çoğunlukla 8 – 7 – 4 boyutlarında olan malzeme her türlü desenin ortaya çıkarılabilmesini sağlayabiliyor. Parçaların özel yapısı sayesinde cam bölme duvar oluşturularak son derece şık bir ortam ortaya çıkması sağlanabilir. Sağlam olması ve parçaların bir arada durabilmesi için özel parçalarla birleştirme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Camların aradaki özel parçalar sayesinde bir araya getirilmesiyle birlikte 2 mm’ye kadar yakınlık ortaya çıkabiliyor. Böylelikle herhangi bir görüntü bozukluğu yaşanmaksızın araya istenen renkte film yapılarak montaja hazır hale gelebiliyor.

Cam Bölme Sistemleri Nerelerde Kullanılır? 

Cam duvar bölme sistemleri özellikle darbelere dayanıklı olması, her türlü işlemin rahatlıkla uygulanabiliyor olması nedeniyle ofislerde dekorasyon amacıyla tercih ediliyor. Son dönemde mekanın dekoratif biçimde bölünebilmesi, tam olarak dış ortamdan yalıtılmış yapı yerine ışığın geçmesinin sağlanması için tercih ediliyor. Bu nedenle hem oda duvarı olarak hem de apartmanların bünyesinde ara katlarda veya dış mekanın belirli bir bölümüne özel yalıtma malzemesi olarak tercih edilebiliyor.

Cam ofis bölme kullanılabilmesi için tasarımla ilgili bir plan yapılır, ne renk kullanılacağı belirlenir ve buna uygun malzemeler temin edildikten sonra ortam oluşturulabilir. oval ve dikdörtgen gibi şekillerinin bulunuyor olması sayesinde kendi istediğiniz tasarımı ustaya anlatabilir ve yapılmasını talep edebilirsiniz. Özellikle yapılan testlerde yanmayı geciktirdiği ve insan sağlığı için son derece zararlı olan gazları yalıtması nedeniyle çok fazla ilgi görüyor.

Renkli Cam Bölme Var Mı?
Günümüzde mavi, kırmızı, yeşil sarı gibi son derece farklı renklerde ve tasarımlara sahip cam duvar bulmak mümkündür. Sadece düz bir yapıda değil, aynı zamanda farklı desenlerde, cam bölme sistemleri yapma imkanımız var.İstemiş olduğunuz renkleri çağrı inşaat personeline bildirerek istediğiniz her türlü deseni kullanabilirsiniz.

Cam Ofis Bölme Sistemlerinin Kalınlığı Nedir?
0,80 x 4 mm x 78 mm gibi 80 – 5 mm – 4,5 mm  gibi farklı farklı boyutlarda cam bölme duvar temin etmek mümkündür. Boyutlar markaya, ve sizin belirlediği tasarıma göre değişebileceği için, planladığınız bölme duvara göre seçim yapabilirsiniz.

Cam Bölme Duvar Fiyatları Ne Kadar?
Cam bölme duvar fiyatları pek çok kurumda metrekare (m2) başına 0,80  x 4 mm  x 78 mm olanlar için özel teklif verilmektedir fiyatların tamamı türk lirası ve üzerindedir. Toplu alımlarda, aldığınız kuruma bağlı olarak indirim elde etme imkanınız bulunabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir