cam bölme ofis bölme

Cam Bölme SLine Serisi

Cam Bölme SLine Serisi:

Demontable cam ofis bölme sistemleri yapıştırıcı kullanmadan herhangi bir tavan yüksekliğine kadar çıkan tam cam bölme sistemidir. Bu sistem prensip olarak hızlı ve kolay demonte olduğundan en çok tercih edilen bir sistemdir. Sistem çift camlı olup her iki tarafa çift cam montajı yapılarak sağlanır. Kolay u ve l dönüşleri vardır, baba profil 8×8 alüminyum baza profili ile kolayca sisteme dönüş verilebilir. Cam bölme alanında kullanmak için en iyi ürünlerinden biri olan Sline cam bölme Elde edilen doğal aydınlatma ortamı sağlarken pürüzsüz ve homojen bir yüzey sağlar ayrıca silinebilir özelliktedir.

Sonra tercih bu malzemenin mükemmel bir seçim olabilir ofis alanı süslemek için. Firmamız hangi kendi inşaat için, uzay bölümü alanlarında çözümler çok sayıda verebilmektedir.

Cam bölmeler tüm öfke, daha fazla şirket, aslında, çözümün bu tip alanı paylaşmayı tercih olan unsurlardır. Bizim cam çözümleri özel camdan yapılmış , yangın koruma , ses yalıtımı ve yüksek ısı yalıtımı .

SLİNE CAM BÖLME sistemi ofis ortamların duyduğu ses ve ısı izalasyonunu sağlayan yapı kontrolü yapılmış her türlü elektrik ups geçişine uygun olarak tasarlanmış patenti Çağrı İnşaat’a ait olan yegane bir sistemdir. Bu sistemde %100 oranında alüminyum eloksallı profiller kullanır. Çerçeveler tam 4 köşe şeklinde döşendikten sonra 4+4 lamine cam veya 5+5 lamine camlar ile uygulanır. Bu camlar şeffaf veya kumlu camlar olabilir dilerseniz şeffaf camlar üzerine film uygulaması yaptırabilirsiniz.

SLİNE CAM BÖLME TEKNİK ÖZELLİKLER

Gizli duvarlarla kaplanan camlar 4+4 lamine cam ile montaj yapılır ayrıca Profili 3-4-6-8 cm. Maksimum (doğal alüminyum eloksal gri renl) standart cam 1 cm kalınlığında.Şeffaf veya kumlu istek üzerine film kaplanmış özel seri cam bölme:

  • Yüksek ses izalasyonu
  • Ateşe ve yangına dayanıklı olarak üretilebilmektedir.
  • Ofis  düzlemlerde mükemmel uyum.
  • Sökülebilir ve tekrar birleştirilen demontaj özelliği olan sistemdir.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir