S-Star Ofis Bölücü Sistemleri

S-Star Ofis Bölücü Sistemleri: Ofislerimiz modern yaşamın bir parçasıdır ne kadar rahat ve güzel bir ortamda olursak o kadar sağlıklı ve üretken bireyler oluruz. Ofislerimizde bireysel olarak çalışma azmini yükseltmek ve daha iyi dönüş alabilmek için güneş ışığından ne kadar çok yararlanırsak o kadar iyidir işte tam bu noktada devreye bizlerin üretmiş olduğu ofis bölücü sistemler kullanmak hem sağlığa iyi gelir, hemde maliyet açısından uygundur.

Bu sistemde tamamen güneş ışıkları ile ışığı tamamen odanıza alabilir hem sağlık açısından faydasını görebilir elektrik ve ısı yönünden maliyeti azaltabilirsiniz. Sistemde sadece şeffaf camlar kullanılır bu camlar 5+5 lamine olup kırılmaz camlar ile izole edilir. Camların dik uzun kenarlarına rodaj yapılarak daha sağlıklı bir hale getirilir. Sistemde hiç bir şekilde plastik malzemeler kullanılmaz s-star ofis bölücü paneller tamamen insan sağlığına duyarlı bir üründür. İçinde bakteri veye kir toz üretecek veya çekecek hiç bir madde kullanılmaz.

Nasıl yapılır bu bölme duvar sistemi, öncelikle net ölçüler alınır net ölçüler alındıktan sonra çağrı inşaat Hadımköy üretim tesisimizde alınan ölçüler üzerine net üretim yapılmaya başlanır camların net ölçüsü çıkarıldıktan sonra 1.sınıf şeffaf camlar kesilir camların kenarına bantlar çekildikten sonra alüminyum profiller kesilmeye başlanır. Alüminyum profiller net olarak kesilir bağlantı profilleri bağlanmadan önce son kontroller yapılır ve şantiye alanına taşınır. Şantiye alanında öncelikle lazer ile düzgün bir kod alınır daha sonra üst ve yan alüminyum çıtalar dönülür sistemde oluşacak boşluklar için ayarlı mekanizmalar yerine konulur,camların altında gelecek yerlere özel cam takozu konulur, bu cam takozları silindirik ayarlanabilen üste ve aşağı kolayca inip çıkabilecek özel bir mekanizmadır. Camlar yerlerine montaj edildikten sonra üst ve alt kapaklar montaj yerlerine clipin sistem ile takılır sistem ile cam arasında boşluk 0 mm dir. Ardından cam ile sistem arasına özel fitiller yerleştirilir bu fitiller kaucuk ile güçlendirilmiş camlara gelen darbeleri en aza indirmek için tasarlanmış ürünlerdir. Bu kaucuk sistem fitili sadece S-star bölmesinde kullanılır farklı bir cam veya farklı bir duvar bölme sisteminde kullanıldığı zaman camları patlatabilir veya sisteme zarar verebilir.

S-Star Ofis Bölücü Panelimi Farklı Bir Renk Yapılırmı, evet yaptırabilirsiniz sistem genel olarak alüminyum renklerdedir alüminyum rengi mat eloksaldır bu renk dünyada tek seri üretilir tabi olarak her ofis aynı renk ve düzende olacak diye bir kaide yok dilerseniz eğer bölme profillerini istemiş olduğunuz renklerde statik yada elektro statik renklere boya yaptırabilirsiniz.

S-Star Cam bölme sistemi üstüne film uygulaması yaptırmak istiyorum, bir çok müşterimiz S-star bölme sistemi yaptırdıktan sonra mükemmel sonuç aldıklarını bizlere söylüyor fakat güneş ışığını doğrudan alan sistem bazen film uygulaması gerektirebiliyor. Cam bölme’de film uygulaması farklı bir iştir bizler cam bölme sistemi alanında profosyonel bir firmayız. Cam filmi konusunda sizlere destek vermekteyiz fakat direk olarak cam filmi uygulaması yapmıyoruz çalışmış olduğumuz ortaklarımızın iletişim bilgilerini sizlere sunuyor ve onlardan profosyonel cam filmi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

2 cevaplar
  1. Ali Erdem
    Ali Erdem says:

    merhaba ofisime bölme duvar ve cam duvar yaptırmak istiyorum ofisim şişlide olup ölçülerim 7*2 ve 8*3 dür net ölçülerin alınıp fiyat verirmisiniz

    Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir