Oda Bölme Panelleri

Oda bölme panelleri çağımızın en teknolojik ürünleri ile alüminyum ham malzemesinden üretilmektedir sabit veya hareketli bir şekilde montaja uygun halde sizlere teslim edilen bölme sistemleri yangına depreme dayanıklı son derece parlak görsele sahip insan sağlığına hiç bir zararı olmayan panel sistemleridir. Ofis bölme panelleri taşınabilir bir yapıya sahip ahşap yada cam sistemleri ile tamamlanır. Ofis düzenini değiştirmek istediğiniz anda sizlere kolay bir demontaj imkanı sağlar.

Alüminyum ile yapılan duvar bölme panelleri kolayca montajı yapılabilen bir sistemidir montaj aşamasında kirlenme veya tozlanma olmaz ekonomik bir seri olduğundan hem evlerde oda bölme olarak kullanır hemde ofislerde çok klas bir şekilde ofis bölme olarak kullanabilirsiniz.

İstikrarli bir ürün sistem temizlik gerektirmeden sadece ıslak bir bezle silerek temizlenebilen bir üründür. Ürünler dekoratif duvar panelleri olarak üretilmektedir yani üretilirken renk model seçebilirsiniz. Evlere ve ofislerde ayrı ayrı renk ve model gittiğinden istemiş olduğunuz bölme panellerini bizlere önceden bildirmeniz gerekmektedir. Bu panellerde yükseklik müşteri isteğine göre düzenlenir 120 cm den başlayıp 215 cm  kadar yükselebilir, dilerseniz bu panellere kapı ekleyebilirsiniz.

Maliyet açısından ahşap bölme panelleri diğer cam bölme panelleri göre daha uygundur cam ve ahşap panel arasındaki farklar şunlardır ahşap paneller genellik evlerde kullanılır bu sistemde kırılma olmaz ahşap kırılsa dahi hiç bir zarar vermez, cam panelleri ise genellikle ofislerde tercih edilir şık bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur.İsterseniz bu panellere ofis için jaluzi veya perde montajı yaptırabilirsiniz.

Ofislerde ahşap bölme panelleri yaparken içine kaya yünü koyarak toplantı odası ses yalıtımını güçlendirebilirsiniz.Bölme panelleri fiyatları ortalama olarak türk lirası üzerinden hesap edilerek sizlere sunulur ahşap olması nedeniyle ekonomik bir üründür bütçenizi sarsmadan kolay bir şekilde ofisinize sabit yada hareketli ofis panellerini montaj yaptırabilirsiniz.Ahşap veya cam bölme panelleri modelleri ve fiyatlarını www.cagriinsaat.com.tr inceleyerek öğrenebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir