bölme duvar tse belgesi ve kalite belgesi

Çağrı inşaat Kaliteli Bölme Duvar Üretiyor

Çağrı inşaat Kaliteli Bölme Duvar Üretiyor.
Bölme duvar üretiminde dünya lideri olan çağrı inşaat kaliteli ürünleri ve satış sonrası servis ağı ile ülkemizin en iyi bölme duvar şirketidir. Çağrı inşaat bölme duvar sektöründe faaliyet gösteren istanbul toptancılar sitesi (istoç) ofisinde 15 kişilik uzman kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her iline bölme duvar sistemleri üretiyor. Ofisinizin vazgeçilmezi olan ofis bölme duvar sistemleri güvenilir kaliteli sağlam olmalıdır. Çağrı inşaat kalite ve şıklıktan ödün vermeden ofislerde oluşturduğu bölme duvar sistemleri ile Türkiye’nin ofis bölme markası oldu. Özenle hazırlanmış ince yapısıyla tasarım harikası olan ofis bölme sistemlerini sizlere sunarken 1.sınıf alüminyum profilleri kullanıyoruz.

Ofisinizin Havası Bölme Duvar Sistemleri ile Değişiyor.
Günlük hayatta ofisimizde maruz kaldığımız tozlu hava sigara dumanı ses ve kirlerin en büyük düşmanı ofis bölme sistemleridir. Peki iyi bir ofis bölme yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyiz. Ofis bölme seçiminde şirketin geçmişi ve bölme duvar kalitesi çok önemlidir. Size ürün temin edecek firmanın mesleğinin ”bölme duvar üreticisi” olmasına dikkat ediniz.Bölme duvar ürünü alacağınız firmanın yeterlilik belgesi ısrarla isteyiniz. Bölme duvar önemli bir iştir ofisinizde iyi bir yalıtım ve iyi bir ses izalasyonu istiyorsanız uzman ellerden yardım alın. Merdiven altı kalitesini bilmediğiniz bölme duvar sistemlerini tercih etmeyin.
Bölme Duvar Sipariş Nasıl Verebilirim?
cagriinsaat.com.tr sipariş verebilmek için bizi aramanız yeterlidir. Tüm çeşitlerimizi uygulamalı olarak istoç’ta bulunan mağazamızdan gelip inceleyebilirsiniz. Ayrıca (0212) 659-35-00 (0542) 605-78-56 numaralı telefonlarımızı arayarak ofis bölme siparişi verebilirsiniz.

Ofis Bölme Ölçüsü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sayfamızda bulunan “ofis bölme” bölümündeki şablonlarımızı inceleyerek, kolaylıkla ofis bölme ölçüsü alabilirsiniz.
Bölme Duvar Montajı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sizler için hazırlamış olduğumuz “bölme duvar” bölümündeki videolarımızı ve fotoları izleyerek rahatlıkla montaj yapabilirsiniz. Ürünlerimizin tüm mekanik ve montajı firmamız tarafından tamamlanıp, sizlere teslim edilmektedir.
Referans Uygulamalarınız Varmı?
Sayfamızda bulunan ve tamamı firmamıza ait olan ” Referanslar” bölümümünde, teslimat sonrası çekim yapılmış bölme duvar modelleri bulunmaktadır. Bu mekanları inceleyerek yaptırmak istediğiniz bölme duvar modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İmalat Süreniz Ne Kadar?

Bölme duvar imalat süresi ofisinizin büyüklüğüne göre değişmektedir. Firmamız sizlere en hızlı şekilde imalat yapmaktadır. 22 Kişilik uzman ofis bölme personeli ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bölme Duvar Fiyatları Ne Kadardır?
Bölme duvar fiyatları konusunda kesin bir bilgi vermemizin imkanı yoktur. Fiyatlardan önce ofisinize geliyor. bölme duvar yapılacak alanda en ve boy ölçülerini alıyoruz, daha sonra istenilen bölme duvar modellerine karar verilmekte son olarak ise sizlere bölme duvar fiyatları verilmektedir.

Bölme Duvar Sistemleri Garantisi Ne Kadardır ?
Üretmiş olduğumuz bölme duvar sistemleri % 100 alüminyum malzemeden üretilmektedir. Montaj sonrası son kontrolleri yapılmaktadır. Fakat ürün bozulması ver kırılması gibi durumlarda firmamız yaptığı bölme duvar sistemlerine 2 yıl boyunca garanti verir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir