cam bölme duvar film uygulama

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Nedir

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Nedir?
Alüminyum ofis bölme sistemleri, ofislerinizde oda bölme panel uygulaması olarak kullanabileceğiniz sistemleri ifade eder. Fazla yer kaplamayan ve tasarruf sağlayan bu sistem, 50-80 mm kadar kalınlığındadır. İki alüminyum arasına yerleştirilen jaluzi veya kumlama cam, mat cam gibi stillerle kullanıma imkan sağlayan estetik görünümü ofislerinize kazandıran sistemlerdir. Uygulamalar demontable olduklarından dolayı, yer ve tavan arasındaki gönyesizliği kendi içerisinde giderme imkanına sahiptir.

İç materyal olarak kullanılan malzemeler ise, cam, kumaşlı bir takım paneller ve ahşap MDF malzemelerdir. Demontaj niteliği sayesinde tekrardan sökülüp takılabilir. Hızlı montaj özelliğine sahiptir. Farklı tasarımlar ek maliyet gerektirmeden bu sistemler sayesinde ofisinize uygulanabilir. Okul, hastane, dershane, çağrı merkezleri, havaalanları, bankalar, fabrika ve daha birçok yerde uygulama alanı bulan alüminyum ofis bölme sistemleri, çağa uygun çözümler sunan tek bölme duvar uygulama tipidir.

Alüminyum ofis bölme sistemlerinin diğerlerinden farkı nedir?
Diğer bölme duvar sistemlerinden –alçıpan- daha uygulanabilir olması ve kaliteli yapıya sahip olması en büyük özelliğidir. Ancak asıl fark yarattığı kısım örme duvarlarla ilgili kısımdır. Zira örme duvarların kalınlığı ve ağırlığı binaya ek yük bindiren yapıdadır. Aynı zamanda uygulaması zaman alan, zorlu bir sürecin izlendiği yapılardır. Alüminyum bölme sistemlerinde ise, kolay ve hızlı montaj esastır. Duvarlarda olduğu gibi, tasarımsal açıdan eksiklik yoktur. Cam bölmeler ve ahşap bölme sistemleri, ofisin havasını değiştirecek kalite ve tasarımda uygulamaları ifade eder. Depreme ve yangına karşı dayanıklı yapıda üretilmekteler.
Tüm bunlar düşünüldüğünde ve ısı, ses yalıtımına imkan verdiği hesaplandığında, alüminyum ofis bölme sistemlerinin bariz farkı ortaya çıkmaktadır.

Alüminyum bölme sistemlerinde Çağrı İnşaatın yeri
Çağrı inşaat bölme duvar üretimi 1993 senesinden beri kendi imalatıyla üretmeye başladığı alüminyum bölme sistemleri, gerek yurt içinde ve gerekse yurtdışında tercih edilen sistemlerdir. Ücretsiz keşif hizmetleri sayesinde müşterilerimize en uygun tasarım ve bölme duvar sistemlerini açıklıyor, maliyet raporlarını kendilerine sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve yetenek, alüminyum bölme sistemlerinde birçok yol almamıza sebep olmuştur. En iyi tasarımlar ve en iyi işçilikle, ofislerinizin ihtiyacı olan bölme sistemlerini entegre etmek için Çağrı İnşaat her zaman hizmetinizdedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir