0212 659 35 00

Cam Bölme Duvar Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Cam Bölme Duvar Fiyatları Nasıl Tespit Edilir?
Gelen soruların cevaplanması adına bu makaleyi keleme almayı uygun gördük. Cam bölme duvar fiyatları hususunda belli bir merakın olduğu ancak burada sabit fiyatın söz konusu olmadığında sitede fiyatların yer almadığını belirtmek isterim. Zira fiyatların tespiti hususunda bazı noktalar etkileyici olmaktadır:
1. Öncelikle uygulanacak alanın metrekare genişliği fiyatları etkileyen önemli bir husus. Bu durumda fiyatlar metrekareye göre düşer veya çıkabilir.
2. Uygulanacak olan cam bölme sistemi modeli de fiyatları etkiler. Eğer 8 cm olan en geniş sistemlerden, bir santim daha genişi tercih ederseniz, bu fiyatları etkiler. Takılan bir ek sistemin dahi fiyatları aşağı yukarı yönlü etkilediğini belirtmek isterim.
3. Ücretsiz bölme duvar keşif hizmetleri sonucunda size sunulacak olan cam bölme sistemleri arasında seçiminize göre en uygun fiyat tesit edilerek sizlere sunulur. Gerisi kolay bir şekilde yapılan montaj işleminden ibarettir.
Cam bölme duvar fiyatları modelleri arasındaki farklar
Cam bölmeler diğer bölme sistemlerine nazaran daha fazla tercih edilmektedirler. Bunun sebebi, hoş ve estetik bir görünümü ofislere kazandırmış olmalarıdır. Bu nedenle alçıpan sistemlerine göre daha kullanışlı ve daha pahalı olmaktadırlar. Tam camlı bölme sistemi, yarım camlıya göre daha tasarruflu olabilir. Zira yarım camlı bölme sisteminde MDF lam sistemde camla beraber kullanılmaktadır. Bu da daha uygun fiyattan size sunulmaktadır. Yatay camlı bölmeler, tam camlı bölmeler arasında fiyat farkı yok gibidir. Ancak yine de uygulanan bölümün ihtiyacına göre fiyatlandırmada değişiklik olabilir.
Cam ofis bölme sistemleri, personelin çalışma alanını tespit etmek yönünde en kullanışlı olan sistemleri ifade eder. İklimlendirme çalışmalarından da daha fazla sonuç ve fayda sağlamak isteyen firmaların bu sistemleri tercih etmesi isabetli bir davranış olacaktır. Cam bölme sistemlerinin tüm panelleri fabrikada hazırlanır ve geriye sadece montaj işlemi kalır. Buda kısa sürede tamamlanacak bir uygulama anlamına gelmektedir.
Özellikleri:
1. İşlevsel, pratik, estetik ve ekonomiktir.
2. Kolay ve sorun çıkarmadan demontaj özelliği sayesinde yerleri değişebilir.
3. Ofisinize prestij kazandırır
4. Kablo altyapılarının sorunsuz bir şekilde geçirilmesine imkan tanır.
5. Paneller ve cam yüzeyler kolaylıkla silinebilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir