S-Line Ofisler Cam Bölme Sistemleri

Çağrı Ofis Bölme Sistemleri İstanbul

Çağrı Ofis Bölme Sistemleri İstanbul Ankara İzmir Bursa Bayileri

Çağrı İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi, 1993 yılında kurulmuştur. 1994 yılında, alman ofis bölme sistemleri ile cam ofis sistemlerinin üretimine başlanmış olup, ürünlerin pazardaki sinerjik etkisi göz önüne alınarak, 1994 yılında Ofis bölme sistemleri adına ilk fabrikasını İstanbul’un çeşitli ilçeleri başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Şubelerini açmıştır. 1998 yılında ofis içi bölme duvar üretimi genişleterek faaliyet alanlarını genişledi.  1999 yılında, ilk ofis bölme sistemleri ihracatını yapan firmamız, 2000 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek, ISO-9000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır. Yine 2000 yılında, arge faaliyetlerinin bir sonucu olarak “Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri Üretici Bayii” ünvanını alınmıştır.

2001 yılında ofis bölme tasarım ofisi kurularak, arge faaliyetleri daha sistematik bir şekilde yürütülmeye başlanmıştır. “Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri” markasıyla 2002 yılında ofis bölme/ofis bölme sistemleri ve camlama konusunda faaliyetlere başlanarak, henüz bu konuda Türkiye’de bir sektör oluşmamışken yatırımlar yapılmıştır. Bunun için, müşteri beklentileri ve kalite anlayışı yeniden tanımlanıp, farklı bir perspektiften bakarak “sistem firması” anlayışı benimsenmiştir. Bu doğrultuda, ürün geliştirme ve bayilik organizasyonu konularına odaklanıp, şirketin ve çağrı inşaat  markasının sektördeki konumu her geçen güçlenmiştir. 2003 yılında “cam cama bölme duvar, cam bölme duvar sistemi” ile hem Türkiye’de hem de yurt dışında incelemeli patent alınmıştır. İlk uluslar arası fuar deneyimi 2005 yılında, İstanbul ofis bölme ve pencere fuarı ile yaşanmıştır. Fuar sonrası İstanbul’da ofis bölme ve  ofis cam bölme sistemleri üretim merkezi açılarak,ofis bölme sistemleri üretici bayilik yapısının ilk adımı atılmıştır. Firmanın tüm alt birimlerini ortak bir veritabanını kullanır hale getirerek, süreçlerin daha verimli yönetilmesi amacıyla, yine 2005 yılında, kurumsal kaynak planlaması projesine başlanmıştır.

Bu bazda Türkiye’de bulunan ofis bölme bayilerimiz.

  • ofis bölme sistemleri istanbul:
  • ofis bölme sistemleri izmir:
    ofis bölme sistemleri ankara:
    ofis bölme sistemleri bursa:

Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri istanbul ankara izmir ve bursa bayilerinize ulaşmak için 0212 659 3 500 nolu çağrı merkezimizle iletişim kurmanız yeterlidir. Ayrıca ofis bölme fiyatları,  ofis bölme sistemleri fiyatları, gibi sorularınızı hızlı bir cevap almak için yine aynı çağrı merkezinden bilgi alabilir dilerseniz bilgi@cagriinsaat.com adresimize mail atabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir