Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri

S Line Bölme Duvar

Çağrı İnşaat için de S-Line bölme duvar olarak adlandırdığımız bölme duvar modeli piyasada bir çok şirketin cam cama bölme duvar olarak satışa sunduğu ürünün üst düzey kalitede olanı yahut kaliteyi arayanların isminden yola çıkarak tercih edeceği bir üründür.

Şeffaflığı’nın yanında ortama verdiği yansıma ile daha otantik ve şık ortamlar oluşturmanıza yardımcı olacak üst düzey bir ürün olduğundan günümüz inşaat çalışmalarında rezidans,iş merkezi,plaza ve hatta home ofis çalışma alanlarında tercihen kullanılmakta ve en çok tercih edilen ofis bölme sistemleri ürünü olup son yılların bölme duvar ürünü olarak S-Line bölme duvar ön plana çıkmaktadır.

Bunların yanında üründe kullanılan materyal tamamen ISO 9001 kalite belgesine sahip olmakla birlikte EUROSAW kalite belgesini de almaya hak kazanmış Alüminyum materyal kullanılmaktadır. Ofis çalışma alanı projelerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz S-Line bölme duvarlarımızda kullanılan camlarımız 8 mm-12 mm arası camlardır. Burada asıl tercih projelerimizde tavan yüksekliğimiz doğrultusunda camın kalınlığı artırılması yönünde olmaktadır.
Camlarımız Şişecam marka olup extra clear özelliğe sahip temperli cam ve lamine cam olarak kullanılabilmektedir. Lamine cam demişken bu sınıf da özellik camın kırılmayla üzerinde çatlak desenler oluşup dökülmemesidir. Tercihen S-Line bölmelerde 4+4 mm ,5+5 mm , 6+6 mm olarak kullanılmaktadır.

Zemin ve tavan arasında bulunan kot farklılıklarını camların altında ayarlı pabuç olarak adlandırdığımız yardımcı ürün tercih edilmektedir.Tavan ve zemin profil montajında özel tasarım lazer terazilerimizle gönye ölçüm alınıp daha simetrik daha çalışmalar yaratmaktayız.
Sektöre yön veren çalışmalarıyla Çağrı İnşaat S-Line bölme duvarı ile sizde ofislerinizde çalışma alanlarında tercih edebilir ve ofisinizde görselliği ön plan çıkarabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir