şeffaf cam bölme duvar çağrı inşaat ofis bölmesi

Ofis Bölme Sistemleri Çağrı İnşaat

Ofis bölme sistemleri Çağrı İnşaat olarak bölme duvar sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sizler için en uygun bölme sistemlerini sizlere sunar. Yaptığımız her ofis bölme sistemi Sağlık bakanlığı tarafından onaylı kontrollerden geçmiş zehirli hiç bir kimyasal kullanılmayan profil ve ahşap sistemlerdir.Sizlerin sağlığı bizler için önemli bu yüzden her sistem sizlerin ofisine montaj yapılmadan kontrol edilerek sizlere sunulur.

Hayat temposunun arttığı çağımızda, pratiklik ve hayatı kolaylaştırıcı etkenler insanın ilgisini çekmektedir. Günlük yaşantımızın her bölümünde bu etkenler konforumuzu arttırmakta, tempoya ayak uydurmamızı sağlamaktadır. Bu etkenler ile daha fazla sosyalliğe, işimize veya kendimize zaman ayırma olanağımız olmaktadır.

Bu yazımda ofis içinde tempomuzu, pratikliğimizi ve kolaylıkları sağlayan etkenlerden bölme duvar konusunun faydalarını anlatacağım .Günümüzde tüketimin hızlandığını düşünürsek, buna bağlı olarak seçeneklerde artmış artmış durumda.

Bu seçenekler her gün standart olarak yaptığımız odalar içinde toplantı için kolay şekilde bölünmesini sağlayan sistemleri nasıl kolay bir şekilde bölümlere ayrılacağını anlatacağız.

İster yönetici ofis bölmesi ister toplantı odası bölmesi veya personel için oda bölümleri için sizlere tek bir ürün yeter çağrı inşaat bölme duvar sistemlerinin sizlere sunduğu 78 mm kalınlığında ince alüminyum profillerle dilerseniz kendi ofisinizi yaratın, dilerseniz personelleri bir birinden ayırarak kişiye özel bir alan oluşturun.

Sadece açık planlı ofis yapıları için değil, pek çok tarzda çalışma şekline sahip olan ofislerde uygulama alını bulan ofis bölme sistemleri  sunduğu imkanlarla göz alıcı mekanların sağlanmasına yardımcı olur. İş tasarım ve dekoratif ahenk olunca, Çağrı İnşaatın bu konuda ki yetenekli mimarları ince keşif çalışmalarını yaparak, hazırladıkları raporda sizin için hassasiyetle üretilen duvar bölme sistemlerinin fabrikamızda üretilmesini sağlarlar.

Bu şekilde camlı bölme sistemlerin veya yarı camlı sistemler, yatay camlı ofis bölme sistemler, tamamı dolu ofis sistemleri gibi çeşitlilik arz eden modeller arasından size en uygun olanı, sizin de istek ve görüşleriniz üzerine hazırlanır ve montajının yapılması için uygun duruma getirilir ofis bölme nasıl yapılır  burdan inceleyebilirsiniz.

Ofis bölme duvar genel olarak beton, parke, seramik ve granit yüzeyine döşenebilir bir malzemedir. Zemindeki hiç bir yere zarar vermez ister vida yöntemi isterinse yapıştırılarak montajı yapılabilir. Bu özelliklerinden dolayı, çok geniş bir alanda; sağlam, dekoratif, insan sağlığına zararsız bir ofis bölme duvar sahibi almış olacaksınız. Ofis bölme imalatında her geçen gün daha da artan bir taleple kullanılmaktadır.Bölme duvar sistemleri yapı sektörünün her geçen gün daha bilimsel ve teknolojik metotlara uzmanlaşmış personel ve bilimsel teknik kadrolarla üretilen modern yapı malzemelerinin başında gelmektedir.

Bizlere ulaşmak için İstanbul Avrupa yakası için 0 212 659 35 00 numarası üzerinden Anadolu yakası içinde 0542 605 78 56  numarasını yada adresini kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir