Ofis Bölme Sistemlerini Kendiniz Tasarlayın

Kendi Ofis Bölme Sistemlerinizi Kendiniz Tasarlayın
Türkiye’de birçok ofis bölme sistemleri markası müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bunlardan en bilineni ve en çok tercih edileni de Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri markasıdır. Her sene kendini yenileyen ve farklı tarz ve modellerle kendini yenileyen ofisinize parlaklık standartların üstünde ofis bölme duvar sistemleri ile donatmaktadır. Yeni sezon ofis bölme sistemleri yeni tarz kendini temizleyen en üst model bölme duvar sistemlerini her zaman olduğu gibi yine sizlere çağrı inşaat sunmaktadır.

Çağrı inşaat bölme duvar her yeni sezonda sizlere ofisinizin renklerine ve modellerine göre ofis bölme sistemlerini sunmaktadır, bizlerden ücretsiz olarak ofisiniz için keşif isteyebilirsiniz. Fakat siz eğer isterseniz kendi ofis bölme sistemlerini kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu oldukça çok basittir sadece bu makalede yazılan yazıları dikkatlice okumak ve ofisiniz için hangi ofis bölme sisteminin ideal olduğunu anlamak sizlere kalıyor.

Öncelikle ofis bölme sistemlerimizi kendimiz tasarlamak için hangi modelde ofis böldürmek istediğimizi seçelim. Aşağıdaki resme bakarak ofisinize en çok uyum gösteren ofis bölme modülünü seçiniz. Bu ofis bölme sistemleri modülleri sizlerin ofisine montajı yapılacak ürünlerdir. Bunları söyle sıralayabiliriz.

  • Tam Camlı Modül
  • Yarım Camlı Modül
  • Ara Camlı Modül
  • Yatay Cam Modül
  • Ara Camlı Modül
  • Üstü Dolu Altı Ahşap Dolu Ofis Bölme
  • Tam Dolu Ofis Bölme Modülü
  • Tamamı Camlı Ofis Bölme Modülleri

Ofis Bölme Sistemleri Model Seçenekleri:

Ofisiniz için en ideal ofis bölme modülünü seçtikten sonra en önemli detaylar arasında profil renk boyası gelmektedir. Bu işte en kaliteli olarak kullanılan fırın boya olarak yapılmaktır, Eğer sizlerde normal alüminyum ofis bölme sistemleri renklerini değilde ral bir renk seçmek istiyorsanız aşağıda bulunan ofis bölme sistemleri ral renk kataloğundan her hangi birini seçerek bizlere bildirmeniz yeterlidir.

Ofis Bölme Sistemleri Boya Ral Kataloğu:

Gelelim ofis bölme sistemlerinde kullanılacak olan ahşap renklerine dolu ofis bölme modüllerinde kullanılmak üzere yaklaşık olarak 140 adet ahşap renkleri bulunmaktadır. Ofis bölme sistemleri yapılırken isterseniz bu ahşap renklerini kullanabilirsiniz dilerseniz beyaz veya gri renklerde ahşap renkleri kullanabilirsiniz. Ofis bölme sistemlerinde ahşap renkleri parke veya mobilya renkleri ile uyumlu olması ofisinizi daha geniş ve ferah gösterir.

Ofis Bölme Sistemleri Ahşap Renk Kataloğu:

Son olarak ofis bölme sistemlerinizde kullanılacak olan cam modellerini seçebilirsiniz bu camlar ister 4 mm ister 5 mm olarak kullanılmaktadır. Lamine yada temperli cam modelleri için ayrıca ofis bölme fiyatı verilmektedir. Ofis bölme sisteminde kullanılması en ideal cam 4 mm çift taraflı camdır. Ofis bölme sistemine giydirilecek camlar ister çizgili ister şeffaf isterseniz kumlu (mat) camlar olabilir. Ofis bölme sistemlerinde en çok kullanılan en ideal cam şeffaf veye kumlu çizgili cam modelleridir.

Ofis Bölme Sistemleri Cam Modelleri Kataloğu:

Son olarak yaptığımız ofis bölme sistemleri için kapı modelini seçmek kalıyor ofisiniz için ister ahşap isterseniz cam kapı modelini tercih edebilirsiniz, eğer ahşap kapı tercih ederseniz ofis bölme daha dolgun bir yapıya kavuşacaktır fakat cam kapı tercih edilecekse ofisiniz daha ferah bir ortama kavuşacaktır. Ofis bölme sisteminde kullanacağınız kapılar için üstteki renklere bakarak karar verebilirsiniz. Kendi ofis bölme sisteminizi kendiniz tasarlamak istiyorsanız bu yazı bittikten sonra ofis bölme sistemini tasarlamaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak veya ücretsiz keşif istemek için Çağrı İnşaat https://www.cagriinsaat.com.tr kurumsal web sitesini ziyaret ederek müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir