ofis bölme fiyatları

Ofis Bölme Sistemleri Modelleri Fiyatları

Ofis Bölme Sistemleri: Ofis bölme sistemleri ülkemizde hızla yayılan dekoratif görsel şeffaf yapımı ve montajı kolay hızlı güvenilir bir bölme sistemidir. Alüminyum profillerden üretilen ofis bölme sistemlerden dilerseniz yönetici ofisi veya personelleriniz için özel alan yaratmak için kullanılır sistem tamamen çevreye ve doğaya karşı duyarlı materyallerden üretilmiştir. Ofis bölme sistemleri sizlerin isteğine göre dizayn edilir ofis bölme sistemi demontable ( sökülüp kurulabilen) bir sistem olduğundan farklı bir yere taşınmasına olanak sağlar ayrıca ofisinizde büyütme ve küçültme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz montaj işlemi deneyimli personelimiz tarafından lazer sistemi ile sıfır hata ile yapılmaktadır. Ofis bölme sistemleri Türkiye’de Çağrı İnşaat patenti ile tüm illerdeki müşterilerine hızlı bir teslimat yapar.

1-Tam Camlı Ofis Bölme: Yerden tavan kadar cam olan sistemlere denir bu sistemlerde yatayda profil kullanılmaz tamamen dikey olarak profiller atılır. Bu sistemde tavan yüksekliği 2,60 , 2,70 e kadar yükselebilir. Sistem tamamen sökülüp kurulabilen bir yapıya sahiptir. Camlar ister şeffaf ister kumlu istenirse film kaplanabilir.

2-Tam Cam jaluzili Ofis Bölme Sistemleri: Bu ofis bölme sisteminde yerden tavana kadar çift camlı çağrı inşaat’ın özel eleksollı ürünü olan 78 mm kalınlığında jaluzili ofis bölme profilleri kullanılır. Bu ürün ülkemizde Çağrı İnşaat adına patentlidir. Çift camlı ofis bölme sistemlerinde dilerseniz 16 mm veya 25 mm jaluzi kullanılır, jaluzi renkleri dilediğiniz renkte ve modelde olur.
Yatay cam ofis bölme sistemleri: Yerden tavana kadar 3 modüllü veya 4 modüllü ofis bölme sistemidir, yerden kapı seviyesine kadar yani 210 cm kadar 3 modül veya 2 modül kapı üstüde 1 modül olmak üzere 4 yatay modülden oluşur. Bu sistemde ahşap kumlu ve çizgili cam kullanır, istenirse 2 yatay modüle jaluzi eklenir.

3-Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Bu sistem 2 parçalı altı ahşap üstü cam veya altı-üstü ahşap orta kısmı çizgili cam yada jaluzili cam olmak üzere dizayn edilmiştir. Genellikle personel odaları için kullanır. Yarım camlı ofis bölme sisteminde diğer sistemlerde olduğu gibi alüminyum ofis bölme sistemi kullanır. Sistem yerden tavana kadar çıkar ister kapı üstü cam istenirse ahşap olur modül yüksekliği tavan yüksekliği bölü 2 veya 3 olarak baz alınır.

4-Dolu Ofis Bölme ( Tamamı ahşap ofis bölme sistemleri ) : Bu sistemde çift taraflı olarak mdf ve suntalam kullanılarak yatay veya tavana kadar ahşap dolu ofis bölme modülüdür genellikle ofislerde mutfak veya arşiv odaları için kullanılır, dolu ahşap ofis bölme sistemlerinde ahşap renkleri sizler seçebilirsiniz. Ahşap modüller çift taraflı olarak montajı yapılır dilerseniz. Bu işlemde çift tarflı mdf arasına kaya yünü kullanılarak ses ve ısı yalıtımı sağlanabilir.

5-Kısa Ofis Bölme Sistemleri (seperatör ofis bölme sistemleri) : bu sistemler genellikle çağrı merkezleri telefon trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ses karmaşasını çözmek için kullanılır, seperatör ofis bölme sistemleri dilediğiniz boyutlarda 100 cm den 220 cm kadar yapılabilir. Seperatör ofis bölme sistemlerinde genellikle kapı kullanılmaz giriş kapısı olarak 90 cm boşluk bırakılır. Sistem üzerine döşemelerde alttan 90 cm kadar mdf üstü çizgili cam yada kumlu camlar tercih edilmektedir.

6-Cam Cama Ofis Bölme Tek Camlı Profilsiz Ofis Bölme: Bu sistemde yatayda ve dikeyde hiç profil yoktur, bu sistemin amacı şeffaf bir görüntü almak için sadece lamine camlar kullanır. Dilerseniz bu sistem üzerine film uygulaması yaptırabilirsiniz. Sistem kendine özel u profillerle sadece alt ve üst tarafta bulunur. Dikey ve yatay camlarda profil yoktur iki cam arası lazer ile birbirine yapıştırılır yahut özel üretim H plastik profiller kullanılabilir.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları: Üstte bulunan ofis bölme sistemleri modelleri arasından istemiş olduğunuz ofis bölme modelini bizlere bildirin, ardından ofis bölme yapılacak alanın en boy ve yükseklik ölçülerini bize mail atın aynı saat içinde sizlere ücretsiz bir şekilde ofis bölme sistemleri fiyatlarını bildirelim.

Ücretsiz Hizmet Verdiğimiz Bölgeler: Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Adalar, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Bayrampaşa, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Eyüp, Esenyurt, Esenler, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli , Şile, Fatih, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde ve mahallerinde ofis bölme sistemleri hizmetlerini vermekteyiz.

Ücretsiz Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:                                                                                                 Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri Adresimiz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir