ofis bölme

selah tersanesi ofis bölme sistemleri

Tuzla Selah Tersanesi Ofis Bölme Sistemleri ve Ofis Tadilat Projesi Çağrı İnşaat Tarafından Tamamlanarak Teslim Edildi.

Deniz kuvvetleri komutanlığı ve milgem milli gemi projesi adı altında ülkemize milli gemi üretimi yapan milgem projesinde çağrı inşaat ofis bölme sistemleri yapımı işini aldı,  Çağrı inşaat ülkemizin hızla gelişmesine parelel olarak kendini ve personelini genişleterek geliştiriyor. Tuzla tershaneleri deniz kuvvetleri komutanlığına yapmış olduğumuz ofis bölme sistemleri yaklaşık olarak 13000 metre kare olup demontable ofis bölme sistemleri tercih edilmiştir. 3 Parçalı demontable ofis bölme sistemlerinin kullandığı ofislerde renkli jaluzi ve beyaz mdfler kullanılmıştır. Yaklaşık olarak 65 gündür devam eden projemiz teslim edilmiştir.

Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri için ideal bir firma olup gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok projeye başarılı bir şekilde imzasını atmıştır yapmış olduğumuz sistem yüzde yüz yerli malı olup tekrar kullanılabilir sistemlerden tasarlanmıştır, sizlere yaşanılabilir ofisler yaratırken çevreye ve doğaya karşı saygılıyız. Bu yüzden kullandığımız hiç bir ofis bölme sistemi malzemesinde kanserojen madde bulunmaz. Ürünlerimiz gerek resmi kurumlar gerekse özel kurumlar tarafından test edip onaylanmış sistemlerdir.

Ofis bölme sistemleri alanında Çağrı İnşaat Adındı sıkça duyacağınız şu günlerde sizlere en yeni ürünler olan sistemleri her zaman olduğu gibi ülkemize ilk getiren firma yine biz olacağız, ofis bölme sistemleri denince ilk akla gelen firma olan çağrı inşaat kalite ve sözünden ödün vermeden tam 22 yıldır yoluna devam ediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir