Ofis Bölme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ofis Bölme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ofis bölme uygulamaları verimli çalışma alanlarının yanı sıra işletmenizin modern ve şık bir görünüme de kavuşmasına yardımcı olur. Hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabilen duvar bölme sistemleri, hem yer hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Kullanım alanlarının en yüksek olacağı şekilde projelendirilen sistemlerimiz, ısı ve ses yalıtımında da size etkili çözümler sunar ve enerjiden tasarruf edersiniz. Bu tasarruf faturalarınıza da olumlu bir şekilde yansır ve enerji harcamalarınızda yarı yarıya kar elde edersiniz.

Bölme sistem uygulamaları projelendirilirken birçok kriter göz önüne alınmaktadır. Çağrı İnşaat ara bölme sistemlerinde en uygun fiyatları en kaliteli ürünler ile bir araya getirerek beğeninize sunuyor.  ara sistemlerinde fiyat hesaplanırken göz önüne alınan unsurlar şu şekildedir:

1- Metrekare: Ofisinizin alanı bölme sistemlerinde fiyat belirlenirken kullanılan ilk unsurdur. Ne kadarlık bir alana bölme işlemi uygulanacağı, alanlar arasındaki geçiş imkanı, kullanılabilir alanın en yüksek seviyede tutulması gibi hesaplamalar panel bölme fiyatına etki eden ilk unsuru oluşturmaktadır.

2- Kullanılan malzeme: duvar bölme sistemlerinde birçok malzeme kullanılabilmektedir. Bu kullanılan malzemeler farklı özelliklerde ve yapılarda olup fiyatları da değişkenlik gösterir. ara bölme sistemlerinde en çok kullanılan malzemeler cam ve prefabrike ürünlerdir. Bu ürünler hem uygulaması kolay, hem de yalıtım konusunda etkili çözümler sunan malzemelerdir. Uygulanan duvar bölme sistem malzemelerinde kullanılacak olan diğer malzemeler de fiyatlara etki etmektedir. Bu malzemelerin ne kadarlık bir alanda kullanılacağı ve kaç metrekare alan kaplayacağı profesyonel ekibimizce ölçülmekte ve duvar sistem uygulaması yapacak işletmelere bilgi verilmektedir.

3- Ses ve ısı yalıtımı: Bölme sistem uygulamalarında ses ve ısı yalıtım elemanları fiyatın içerisinde yer almaktadır. İstenilen ses ve ısı yalıtım unsurlarına göre kullanılan malzemeler değişmektedir. Tüm duvar bölme sistemlerindeki malzemeler yalıtım özelliğine sahiptir ancak daha mükemmel yalıtım istendiği takdirde bölme sistemlerinde kullanılacak teknolojik unsurlar arttırılarak istenilen yalıtım özellikleri sağlanmaktadır. Bu durumda fiyatların belirlenmesinde rol oynamakta ve müşteri taleplerine göre belirlenmektedir.

4- Dekorasyon: Bölme sistemler sadece bu özellikler kullanılarak yapılmaz. Ayrıca ofislerde dekorasyona da katkı sağlar ve daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Ofisin mevcut tasarımına özel olarak üretilen bölme sistemler ofisiniz ile bütünlük yakalar. Dekorasyon seçeneklerinde tercih edeceğiniz kriterler de bölme sistemleri ile uyumlu hale getirilir. Bu da fiyatta değişikliklere yol açar.

https://www.cagriinsaat.com.tr adresine tıklayarak duvar bölme sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Örnek bölme sistemleri görüntüleyerek fikir edinebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sizler için özel çözümlerimize sahip olabilirsiniz. Tüm inşaat ve yapı işlerindeki uygulamalarımızla yapılarda ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânların hepsini size Çağrı İnşaat ayrıcalığı ile sunuyoruz. Özel çözümlerden ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için sizde hemen bizimle iletişime geçin!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir