sabit alüminyum bölme duvar

Kurumsal Ofislerde Bölme Duvar Nasıl Yapılır

Kurumsal Ofislerde Bölme Duvar Nasıl Yapılır ?
Hemen her kurumsal sektörde hizmet veren firmaların ofis ve bürolarında sıkça karşımıza çıkan bölme duvar sistemleri, modernize yorumları ve dekorasyonda sağladığı farklılığı ile, tercih edilme oranı her geçen gün artış göstermektedir. Cam, ahşap ve daha birçok farklı malzemeden yapılan bölme duvarlar, iş yeri sahiplerinin de yüzünü güldürüyor. Çalışma yapılan bir mekanda tadilat yapılması da oldukça yorucu ve zorlu bir süreçtir. Tuğla duvarlar mekanı daha küçük göstermesinin yanı sıra, kum, kireç ve su ile de uğraşmanıza neden olur. Oysa bölme duvar sistemleri bu yönüyle çok daha pratik ve modern bir görünüme sahiptir. Dilediğiniz zaman monte edilen yerden çıkarılıp başka yere monte edilme özelliğine sahip olan bölme duvarlar, mali açıdan da tuğla duvarlara oranla daha ekonomiktir.

Kullanıcıların yüzünü güldüren teknolojilere imza atan bölme duvar sistemleri, ısı ve ses yalıtımı konusunda da oldukça başarılıdır. Çift camlı bölme duvarlar, özellikle oteller, restoranlar, okullar, iş yerleri ve toplantı odaları için tercih edilmektedir. Restoranın bir bölümünde daha hafif bir yerinde daha hareketli müzikler çalmaya ne dersiniz? O zaman çift camlı bölme duvar sistemine ihtiyacınız olacak. Isı ve rutubet yalıtımında da en az ses yalıtımında olduğu kadar başarılı olan camlı bölme duvarların kullanım sayısı, ülke genelinde her geçen gün artmaktadır.

Avrupa’dan sonra Türkiye’de de bugün hemen her büro ve ofiste rastladığımız bölme duvar sistemleri, iş yerinde modern bir görünümün yanı sıra ferah ve konforu arayanların tercihi oluyor. Kısa sürede monte edilen ve uzun ömürlü olan bu duvar bölmeleri, bakteri oluşumunu engeller ve ortamdaki nem oranının da dengelenmesine yardımcı olur. Bu noktada kullanılan malzemenin kalitesi de oldukça önemli. İşini bilen bir bölme duvar üreticisi ile çalışmanız sizin açınızdan da büyük yarar sağlar. Bölme duvarlar yapınızın estetiğini arttırırken, bir yandan da fonksiyonellik sağlar. Bu sistemler, üretimleri sırasında bakteri oluşumunu engelleyecek şekilde tasarlandığından, sağlık açısından da oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra bölme duvarlar, hijyenik ve kolay temizlenebilir özelliktedir. Mekana estetik bir görünüm kazandırmak ve iş yerinize prestij kazandırmak istiyorsanız, siz de bölme duvar sistemlerini tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir