ford-otosan-bolme-duvar-tamamlandı

Ford Otosan Bölme Duvar Tamamlandı

Kocaeli gölcükte bulunan Türkiye’nin en büyük otomotiv fabrikası ford otosan bölme duvar işleri başarı ile tamamlandı. Teknolojik altyapısı ile ülkemizin en iyi bölme duvar sistemlerini üreten çağrı inşaat kocaeli ford fabrikasında yaklaşık 320 m2 ofis bölme sistemlerini başarı ile tamamladı.

Çağrı inşaat yenilikçi teknolojiyi takip eden bölme duvar sektörünün lider firmasıdır. Kendini her geçen gün yen yenileyen teknolojik ürünler üreten bir istanbul firmasıdır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Çağrı İnşaat görsel güzellikle ofisinize farklı bir bakış açısı sağlayacak ve firmanızı bir adım ileriye taşıyacaktır.

Firmamızın sloganı olan bir çağrı yeter sloganı ile sizlere bölme duvar sistemleri hizmetleri vermekten gurur duyar, ülkemizde ve yurt dışında bir çok firma ofis içi bölme duvar sistemleri için bizleri tercih etti. Sizlerde bizlerden bölme duvar hizmetleri almak için bizlere ulaşabilir ve ofisiniz için hizmetler alabilirsiniz.

Bölme duvar hizmetleri için bizleri tercih eden ford otosan kocaeli fabrikasına ve siz değerli müşterilerimize teşekkür eder yeni projelerde beraber çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir