ofis bölme duvar

Ofis Bölme Duvar Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ofis Bölme Duvar Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Ofisine yapılan incelemeler sonucunda, ofisinizin büyüklüğü, ofisinizin konumu ve yapı durumuna göre ofis bölme duvar yapılacak alanı belirlenmelidir. Bu alan genelde yer altı hatlarının geçmeyeceği ve ofis bölme’nin en önemli noktalarında yapacağımız testleri öngörecektir. ( Yer altından herhangi bir su elektrik akımı geçişini zedelememek için bölme duvar yapılmadan önce firma yetkilisine bildirmeniz gerekmektedir.) Bu konuda hassaslık çok önemlidir aksi takdirde ofis bölme duvar yapılırken borular delinebilir veya elektrik akımında sıkıntılar yaşanabilir işte tam bu sebeplerden dolayı ofis bölme duvar yapılırken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır bunları sizlere açıklamaya çalışalım.

Ofis Bölme Duvar Özellikleri:

Deprem yönetmeliğine uygun bir yapı yine deprem yönetmeliğine uygun bir ofis bölme etüt projesinden geçmektedir. Ofisinize gelen mühendisler veya mimarlar burada gerekli ölçümleri aldıktan sonra çağrı inşaat’a gelecek olan ölçüler mimari çizim programlarından geçilerek sizlere en uygun ofis bölme duvar sistemi modeli hazırlanır.Genelde ofis bölme belli bir yükseklikte olabilir, Bu ofis bölme ofisinizin klasik görüntüsünü modern bir çehreye dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Ofis bölme duvar nedir nasıl uygulanır ofis bölme sistemleri yaparken nelere dikkat etmeniz gerekir bunları size daha geniş bir açıdan anlatmaya çalıştık.
Ofis bölme duvar sistemleri yapıların çevresel etkilere karşı dayanıklı hale getirilmesi için kullanılan depremde zarar görmeyen sağlam alüminyum profillerden üretilmiş bir malzemedir. Hem yapı sektörünün hem inşaat sektörünün kullandığı sert bir malzemedir. Alüminyum bilindiği üzere her zaman yapı sektörünün en önemli tartışma ve araştırma konularından biri olmuştur. Alüminyum ofis bölme sistemleri doğaya saygılı mekanik fiziksel ve kimyasal maddelerden zarar görmeyen bir üründür. Ofis bölme sistemleri sanayi ve kurumsal firmalarına en çok tercih ettiği bir ofis tasarım ürünüdür.

Ofis bölme duvar kullanıldığı alanlar:

Ofis bölme duvar genel olarak beton, parke, seramik ve granit yüzeyine döşenebilir bir malzemedir. Zemindeki hiç bir yere zarar vermez ister vida yöntemi isterinse yapıştırılarak montajı yapılabilir. Bu özelliklerinden dolayı, çok geniş bir alanda; sağlam, dekoratif, insan sağlığına zararsız bir ofis bölme duvar sahibi almış olacaksınız. Ofis bölme imalatında her geçen gün daha da artan bir taleple kullanılmaktadır.Bölme duvar sistemleri yapı sektörünün her geçen gün daha bilimsel ve teknolojik metotlara uzmanlaşmış personel ve bilimsel teknik kadrolarla üretilen “modern” yapı malzemelerinin başında gelmektedir.

Ofis bölme duvar fiyatları:

Ofis bölme duvar fiyatları ile ilgili bir çok defa sorular geldi ve bizlerde hiç bıkmadan elimizden geldiği kadar yanıtlamaya çalıştık, ofis bölme duvar fiyatları ile ilgili yaptığımız çalışmaları burdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca yetersiz bulduğunuz veya tam net bir ofis bölme fiyatı almak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak bilgi veriniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir