S-Line-Bölme-Duvar-Cam

Cam Ofis Bölme Modelleri

Cam ofis bölme modelleri bilindiği gibi hızlı kolay bir şekilde odalar arası bölme yapabilen hızlı ve pratik bir çözümdür. Cam ofis bölme sistemleri ne kadar alüminyum profilden üretilsede içinde bulunan cam ve ahşap sistemler ile ofisinizde yeni ve şık tasarımlar yaratmanıza yardımcı olan bir bölme sistemidir. Bu sistemler ülkemizde hızla yaygın hale gelmektedir fakat ülkemizde bir çok ofis bölme firması kurulum yaparken alüminyum yada ahşap sistemler kullanmak yerine galvaniz saçtan üretilen alçıpan sistemlerini daha uygun bulduğundan alçıpan ofis bölme sistemlerini tercih etmektedir. Alçıpan sistem demontaj ve montaj özelliği olmayan sade ve basit bir üründür yapıldığı yerde kalır ve taşınamaz fakat demontable ofis bölme sistemleri tekrar montaj özelliği bulunmaktadır.

Demontable ofis bölme sistemi ülkemizde ilk getiren firma olan çağrı inşaat ofislerde görsel ve şık ofisler dizayn etmede çok ideal ve başarılı bir firmadır. Her projede farklı cam ofis bölme modellerini sizlere sunarak en gelişmiş ofis bölme ürünlerini sizlere sağlıyor. Cam ofis bölme modelleri ister cam olarak isterseniz ahşap olarak sizlere sunuluyor ahşap ve cam modelleri diğer ofis bölme sistemlerinde olduğu gibi sökülüp tekrar kurulabilen sistemlerden oluşmaktadır. Cam ofis bölme sistemleri çift camlı olarak sunulmaktadır. Bu sistemlerde en önemli özellikler ses ve ısı yalıtımlı olmasıdır dilenirse cam kumlu yada mat cam olabilir veya üzerine istediğiniz bir film yada firmanızın logosunu yaptırabilirsiniz.

Cam ofis bölme modellerinde önemli olan dinamik ve hızlı bir şekilde montaj yapılmasıdır, örneğin 60 metrekare bir cam ofis bölme sistemi bir veya iki gün içinde montajı yapılabilir buda zaman kaybını önler herhangi bir delme kırma veya ruhsat almanıza gerek kalmaz. Cam ofis bölme sistemlerinin tamamı yangına dayanıklı ürünlerdir ısıya ve neme karşı duyarlı bir malzemeden imal edilmiştir. Diğer ofis bölme modeli olan ahşap bölme modeli ise tamamen ahşaptan üretilir alüminyum kargas içine çift taraflı ahşap yerleşmesi ile imal edilir. Ahşap ofis bölme modelinde ise 75 e yakın ahşap rengi bulunmaktadır sizin istediğiniz ofisinizin modeline ve renklerine hakim olan bir ofis bölme sistemi ile ahşap renkli ürünler kullanabilirsiniz. Tamamen doğal bir malzemeden üretilen ahşap ofis bölme modellerimiz yüzde yüz suya ve neme dayanıklı bir üründür, yaklaşık olarak 30 dakika yangına dayanıklı olan bu sistem bakım gerektirmez temizliği ve işçiliği kolaydır.

Sizler ister cam ofis bölme modelini isterseniz ahşap ofis bölme modelini tercih edin mutlaka sökülüp tekrar montaj yapılabilen doğal ahşaptan üretilen ve natural renklerde olan ofis bölme modellerini tercih edin çünkü ilerde yeni ofisinize taşınırken yanınızda götürebilirsiniz bu konuda uzman olan çağrı inşaat www.cagriinsaat.com.tr yıllardır sizlere ofis bölme sektörüne hitap eden öncü bir kuruluştur. Cam ofis bölme modelleri fiyatları ve keşifleri için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir