Ahşap bölme duvar

Cam Bölme Duvar

Cam Bölme Duvar: Modern ofislerde önemli bir dekoratif uygulama olarak tercih edilen cam bölme duvar son derece şık ve gösterişli mekanların oluşmasına yardımcı olan önemli bir ofis bölme sistemidir. Büyük ya da küçük tüm mekanlarda rahatlıkla uygulanabilen cam bölmeler, hem şık hem de kullanışlı bir ofis ve çalışma alanı yaratmaktadır. Ofislerini şıklaştırılması ve daha kullanışlı hale getirilmesi için kolay ve pratik çözüm yolları sunan camlı bölme sistemleri ofislerin çehresini ciddi şekilde değiştiren uygulamalardır. Modüler yapıya sahip olduğu için kolayca uygulanan cam bölme duvar sistemleri, beton duvarlarla karşılaştırıldığında, beton duvarlarda gerekli olan büyük yapısal uygulamalara gerek kalmadan kolay ve pratik bir kurulumla sahip olabileceğiniz, son derece şık ve fonksiyenel yapı unsurlarıdır.

Tek ya da çift cam uygulanan sistem ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Çift cam arasına yerleştirilen güçlü izolasyon malzemesi sayesinde, dış ortamdaki sesleri yüksek oranda emen sistem, önemli ölçüde yalıtım sağlamaktadır. Genel ya da özel tüm ofis bölmeleri cam bölme duvar sistemleri ile oluşturulabilmektedir. Çalışma ortamına fonksiyonellik katan, basit ve ergonomik yapı unsuru olan camlı bölme sistemi ile mekanların göz alıcı bir şıklığa kavuşması sağlanırken personelin de yüksek verimle çalışmasının önü açılmış olur. Çift cam ofis bölme sistemlerinin sağlamış olduğu işlevsellik ve ergonomi bu sistemlerin ofislerin dekore edilmesinde en çok tercih edilen sistem olmasını sağlamaktadır. Ses yalıtımı ve işlevsellik dışında başka avantajlar da sunan sistem kullanışlı bir yapı uygulaması olmayı sürdürmektedir.

Cam Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları

Çift cam arasında yer alan kanala jaluzi monte edildiğinde cam bölmeler jaluzili bölmelere döner. Jaluzi teknolojik bir perde görevi görür. İsteğe bağlı olarak açılan jaluzi, isteğe bağlı olarak kumanda yardımı ile kapatılabilir. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip olan sistem ofislere gün ışığından yüksek oranda yararlanma imkanı tanıyarak personelin aydınlık bir çalışma ortamında çalışmasını sağlar. Sistem,kir ve leke tutmadığı için ve üzerinde bakteri üretmediği için temizlik yönünden avantajlıdır, silenerek kolayca temizlenir. Hafif ancak sağlam bir malzeme olan alüminyum bölme duvar konstrüksiyona sahip olan sistem, son derece sağlam ve dayanıklıdır. Hafif yapısı sayesinde binaya fazla yük binmeden bölünme ihtiyacının giderilmesini sağlayan modüler bölme sistemleri, ofislerin amacına ve ihtiyaca uygun ofis bölmelerine kavuşmalarını sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir