büro bölme

Büro Bölme

Büro Bölme: Büro bölme sistemleri uygulanırken dikkat edilmesi gereken en önemli yapılacak olan mekanın kurumsal olarak kurusal mı yoksa kişiye özel olarak mı kullanılacağıdır burada önemli husus hangi büro bölme sistemleri seçileceğine karar verdikten sonra çalışanlar ile ofis bölme sistemleri arasındaki ilişkisi değerlendirmek gerekmektedir. Çağrı inşat hava ve yaşam şartlarına uygun olarak imal ettiği büro bölme sistemleri demontable özellikleri ile ekstra güvenli ve fonksiyonel olmasının yanı sıra kolay montaj edildiğinden zaman kaybına neden olmuyor.

Büro bölme sitemleri hizmetimizden yararlanmak için firmamızı aradığınızda alanında uzman elemanlarımız gelerek iş yerlerinizde ücretsiz keşif yapıyor. Büro bölme sistemleri kurulum aşamasından önce yine uzman ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde ölçüm yapılıyor. Elemanlarımız mekanda büro bölme sistemleri uygulaması yaparken daha modern ve şık bir görüntü oluşturmak, için büro ve ofislerinizde kolay kullanılan uygulamalar olmasına özen göstermektedir.  Firmamız büro bölme ile çalışma ortamlarınızı kusursuz hizmet anlayışına yaraşır şekilde modern görünüşlü ortamlar yaratabilmek amacındadır. Büro bölme sistemleri sitemleri konusunda firmamız ürün kalitesi ürün çeşitliliğini arttırarak iç mekânlar için büro bölme sistemleri konusunda siz müşterilerimize hizmet vermektedir.Bina ve yapılara ekstra bir yük getirmeyen büro bölme sistemleri demontable özelliği sayesinde çift cam arası jaluzi ile görsel ve işitsel yönden kontrol sağladığından ısı yalıtım, ve kullanım açısından dayanıklı olması nedeniyle büro ve ofisler için ideal tercih olacaktır.

Üretiminde ağır olmayan malzemelerden oluşturulması nedeniyle montajı oldukça kolay olan büro bölme sistemleri dayanıklı olduğundan mekanlarınızda yıllar boyu kullanım imkânı sağlar. Çeşit olarak ise yarım camlı, tam camlı ofis bölme, olarak isteğe göre farklı tasarımlarda kullanılabilinir. Firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Bölme sistemleri yapı olarak hafif olması nedeniyle istediğiniz de farklı yerlerde de kullanılabilirsiniz.  Büro bölme diğer adıyla ofisler için kullanılan şeffaf ofis bölme sistemleri bu sistemler baştan aşağı yenilikçi modern ahşap yada alüminyum sistemler ile donatılmış bölme duvar sistemidir. Büro bölme; İstanbul ve çevresinde hizmet gösteren firmamız düzenli çağdaş büro bölme sistemlerini üretmektedir. Büro bölme sistemlerinde her ölçüye ve her ebata göre bölünebilir sistemler bulunmaktadır. Tavana kadar yapılan sistemler kadar yarıya kadar yapılmış sistemlerde ses ve ısı izalasyonu yapılmaktadır. Bu sistem fazla yer kaplamadan ses ve ısı yalıtım sağlamaktadır standart olarak 1,60 veya 1,80 yükseklikle kurulan bu sistemlerde tek kişilik ofisler olarak kullanılmaktadır. Bu büro bölme duvar sisteminde öncelikle ses yalıtımı düşünülmüştür. İçinde telefon kabloları ve elektrik tesisatı geçebilir buda ofis kirliliğini önlemektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir