Çağrı İnşaat Kimdir Ne Üretir

Çağrı İnşaat Kimdir?  Çağrı İnşaat Ne Üretir?

Çağrı İnşaat Hakkında Bilgi
Çağrı İnşaat kurulmuş olduğu 1993 yılından bu yana inşaat sektörü içerisinde gerçekleştirdiği başarılı projeler ile bölme duvar başta olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğudur. Yılların getirmiş olduğu deneyim, alanında uzman olan personel kadrosu ve gerçekleştirilen büyük çaplı projeler arasından sunulan referanslar bölme duvar firmaları arasından tercihte bulunurken “neden Çağrı İnşaat?” sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardır. Yine Çağrı İnşaat’ın müşterilerine sunmuş olduğu ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti bu alanda daha önce bir deneyimi olmayan ve nasıl bir bölme duvar sistemi yaptıracağını bilmeyen kişiler için kaçırılmayacak fırsattır. Bu hizmet sayesinde sıfır maliyet ile yaptırmak istediğiniz bölme duvar sistemi için ödeyeceğiniz maliyeti önceden belirleyerek kendinizi ayarlayabilir ve mevcut alanı en iyi şekilde kullanabileceğiniz proje fikirlerine sahip olabilir, böylelikle en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hem ülkemizde hem de dünyada yaşanan en son teknolojik yenilikleri takip eden Çağrı İnşaat bu sayede müşterilerine gerçekleştirmiş olduğu uygulamalardan en iyi verimi almalarına yardımcı olurken sunduğu ekonomik bölme duvar fiyatları ile de bütçenizi desteklemektedir.

Çağrı İnşaat Bölme Duvar Sistemleri
Günümüzde inşaat sektörünün büyük bir hız ile kendisini yenilemesi ile beraber artık bölme duvar sistemleri için kullanılan malzemeler ve uygulama yöntemleri de çok daha güçlü ve kullanılabilir hale getirilmiştir. Bölme duvarlar daha ziyade ofis düzenlemeleri için kullanılsa da ev içi dekorasyon konusunda da kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Özellikle de çok çocuklu ailelerin çocuk odası düzenlemeleri için bölme duvar uygulamaları daha sık tercih edilirken yine dekorasyon amaçlı uygulamalarda gerçekleştirilmektedir. Yapılan bölme duvarın kullanım amacına bağlı olarak değişmekle beraber günümüzde en çok tercih edilen bölme duvar sistemi olarak alüminyum bölme duvar öne çıkarken tam bölme duvar ve yarı camlı ofis bölme duvarı yine en çok uygulanan projeler arasında bulunmaktadır. Burada önemli olan uygulanacak projenin kullanım amacına en uygun olanlar arasında seçimidir.

Bölme Duvarın Faydaları Nelerdir?
Bölme duvarın kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj kesinlikle çok az bir alan kaplayarak yeni bir yaşam alanının oluşmasına imkân vermesidir. Örneğin çok geniş bir salonu olan ancak ekstra bir odaya ihtiyaç duyan bir kişi bölme duvar yaptırarak salonundan bir parçayı ayırarak kendisine yeni bir oda oluşturabilir. Yine ofis içerisinde gün boyunca yoğun sesten şikâyetçi olan kişiler bölme duvar sistemleri kullanarak aynı ofis içerisinde küçük ofisler oluşturarak ses yalıtımı sağlayabilir ve çalışan verimliliğini daha üst seviyeye taşıyabilir. Bölme duvarların yapımı için kesinlikle belediyelerden hiçbir izin alınmasına gerek yoktur. Yani bölme duvarlar alınması son derece zor olan inşaat izinleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan dilediğiniz gibi iş yerinizi, evinizi ve ofisinizi yeniden dizayn etme imkânı sunarlar. Aynı düzenlemeyi yapmak için inşaat ile uğraşmak zorunda kaldığınız anda ödeyeceğiniz tutarın belki de yarısı kadar bir paraya işinizi tamamlarken yine bölme duvarların de monte özelliği olması yani dilediğiniz anda sökerek tekrar başka bir alana uygulama imkânı vermesi her zaman ödediğiniz paranın ölü bir yatırıma dönüşmesini engeller. Çağrı İnşaat bölme duvar yaparken ses yalıtımı sağlaması, ısı yalıtımı yapması, depreme dayanıklı olması, daha estetik bir görünüm sunması, diğer sistemlere oranla çok daha kısa sürede tamamlanarak zamandan tasarruf edilmesini sağlaması ve yangına dayanıklı olması bölme duvar sistemlerinin kullanıcılara sunduğu diğer avantajlar arasında yer almaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir