ofis bölme sistemleri

Ofis Bölme İzmir

İzmir Ofis Bölme

İzmir ofis bölme ülkemizde bir çok firmanın en çok tercih ettiği ofis bölme sistemi ofisinizde size dar alanlardan daha geniş ve sade ofis yaratmanıza yardımcı olacaktır. Çağrı inşaat bir çok ofis bölme firmasının önüne geçerek İzmir odaklı ofis alanlarında ofis bölme çalışmaları yapmıştır. Çağrı inşaat ofis bölme firması İstanbul merkezli bir firma olup İzmir şubesi ile siz değerli İzmirli hemşerilerimize hizmet etmektedir. Gerek İzmir merkezli gerekse ilçelerinde ofis bölme hizmetlerimiz hızla devam etmektedir. Dilerseniz ofis bölme yapılacak alanınızın ölçülerini bizlere mail yoluyla ulaşarak İzmir ofis bölme fiyatları alabilirsiniz.

İzmir ofis bölme fiyatları nasıl alırım ?

Ofisiniz İzmir’in merkezinde yada ilçelerinde ise Çağrı İnşaat Firmasına ulaşmanız yeterlidir. Öncelikle bizlere ofisinizin en ve boy ölçülerini veriniz. Bu en ve boy ölçüsü ofisinizin iç alan ölçüsü değilidir bizim ofis bölme yapacağımız alanın en ve boy ölçülerini veriniz lütfen. Vermiş olduğunuz ofis içi bölme ölçüleridir bizler bu ölçüleri alıp hızlı bir şekilde değerlendirip gerek mail ile gerek ise sizlere ulaşarak hızlı bir şekilde dönüş sağlarız. Ofis bölme fiyatları konusunda ortak bir fiyatta anlaştıktan sonra sizlerin ofisine gelerek net ölçüler alınır, İzmir ofis bölme fabrikamızda hızlı bir şekilde montajı tamamlanır ve demonte sistem halinde ofisinize gelerek montajı yapılır.

İzmir Ofis Bölme Nasıl Yapılır ?

Ofis bölme duvarlarda girişte pencere kenarında bulunan yan yana olacak iki oda arasını 78 mm kalınlığında çift yüz mdf giydirme demonte ofis bölme uygulaması yapılır. Bu bölme duvar da çift yüz ahşap arasına 50 DB kaya yünü uygulaması yapılıp montajı tamamlanır. Yine bu iki oda ön cepheleri ofis cam ofis bölme yapılacak olup bu cephede ses yalıtımı için çift cam uygulanarak ses yalıtımı için ayrıca kauçuk fitil tercih edilir. İzmir ofis bölme yapılırken gayet ciddi ve  hassasiyette çalışma yapılır.İzmir cam bölme uygulamasında camlar için mat cam,çizgili cam veya şeffaf cam tercih edilebilir veya jaluzili ofis bölme sistemi yapılır. İzmir ofis bölme sistemleri için ofisinize gelip net ölçüler alındıktan sonra teklifimizin onayından itibaren 7 gün içinde ürün teslim edilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir