Banka Bölme Duvar Sistemleri

Bankalarda kullanılan bölme duvar ve ofis bölme sistemlerinin diğer adı alüminyum ofis bölme sistemleridir.

Alüminyum Ofis Panel Bölme Nedir?
Banka ve Ofis içerisinde yeteri kadar odaya sahip olmayan ya da çalışma alanlarını bölerek kişiye özel alan oluşturmak isteyen kişilerin tercihi olan ofis panel bölme uygulamaları günümüzde her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı sürdürmektedir. Ofis bölme işlemi için kullanılan malzeme alüminyum olarak seçilirse buna alüminyum ofis panel bölmeismi verilmektedir. Alüminyum ofis bölme profilleri daha ince olduğu için alandan tasarruf sağlarken aynı zamanda görsel açıdan da daha iyi bir görünümün elde edilmesini sağlamaktadır. Yine alüminyum bölme sistemleri cam ile çok uyumlu olduğu için daha aydınlık bir çalışma ortamının yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Bölme duvaruygulamalarını gerçekleştirmeden önce mutlaka uygulama alanında en doğru olacak malzemenin bulunması ve bu malzeme ile elde edilebilecek doğru projeye karar verilmesi gerekmektedir. Bunun için bölme duvar firmaları ile irtibata geçerek ücretsiz projelendirme hizmeti sunan kurumlardan randevu talep etmeniz yeterli olacaktır. Çağrı İnşaat gibi bu alanda uzun yıllardır hizmet veren firmalar sizlere alanında uzman ekipleri ile en uygun maliyete sahip olan projeyi sunarak karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Alüminyum Ofis Panel Bölme Nasıl Yapılır?
Aslında diğer bölme duvar sistemleri ile karşılaştırıldığında uygulaması en kolay olanlardan biri de alüminyum ofis panel bölme sistemleridir. Projeyi gerçekleştiren firmaya uygulama kolaylığı sağlayan alüminyum bölme sistemleri kullanıcıya ise çok daha küçük bir alanı kaplayarak mevcut uygulama alanını çok daraltmadan yeni odalar oluşturması ile büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu sistemde kalınlığı genelde en ince 50 mm, en kalın 80 mm olan alüminyum profiller kullanılmaktadır. Belirlenen projeye uygun olarak yerleştirilen bu alüminyum profillerin arasına ahşap, cam ve jaluzi gibi farklı malzemeler yerleştirilerek uygulama tamamlanmaktadır. Yine alüminyum bölme sistemleri ihtiyaç duyulması halinde sökülerek tekrar taşınma imkânı vermesi nedeni ile de özellikle de bulunduğu mekânda kiracı olan ofisler tarafından daha fazla beğenilmektedir. Böylelikle ofis sahibi ile yaşanabilecek olası anlaşmazlıklarda gerçekleştirilen alüminyum bölme sistemi sökülerek yeni taşınılacak yere uygulanabilmektedir. Yine diğer bölme duvar sistemleri ile karşılaştırıldığında alüminyum bölme duvar sisteminin ses yalıtımı konusunda çok daha iyi bir performans sergilediği bilinmektedir. Ayrıca yine ısı yalıtımı konusunda da alüminyum bölme duvar sistemlerinin çok daha etkili olduğu ortadır.

Alüminyum Ofis Panel Bölme Fiyatları Ne Kadar?
Pek çok işveren ofis panel bölme uygulamalarını gerçekleştirmek istemekle beraber olası maliyet hesaplamaları nedeni ile bu isteklerini ertelemektedir. Oysaki alüminyum ofis panel bölme fiyatları hem artık çok daha ekonomik fiyat aralıklarına sahip olarak gerçekleştirilmekte hem de uygulama sonrası elde edilecek verimlilik ile maliyetin geri dönüşü sağlanabilmektedir. Yine artık bu alanda hizmet veren firmaların ücretsiz projelendirme hizmeti vermeleri bu uygulamayı gerçekleştirmek isteyen ofis sahiplerine sıfır maliyetle hayal ettikleri ofise sahip olmaları için harcamaları gereken tutarı peşinen öğrenmelerini sağlaması açısından çok önemlidir. Çok kısa bir sürede gerçekleştirilen ve kolay bir şekilde monte edilerek ofis içerisinde ki işlerinizin aksamasını engelleyerek tamamlayacağınız bölme ofis odalarınız ile artık işyeriniz çalışanlarınızın severek işlerine gelecekleri yeni yuvaları olacaktır. Gerçekleştireceğiniz projeden memnun kalmanızı sağlayacak en önemli detay tercih edeceğiniz uygulama firmasıdır. Bu nedenle bölme duvar fiyat alırken aynı zamanda fiyat aldığınız uygulamacı markanın da kurumsal tarihini incelemeniz ve buna göre karar vermeniz daha sonra pişman olmanızı engellemeniz açısından çok önemlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir