ofis bölme

Seperatör Bölme Duvar

Seperatör Bölme Duvar ( Kısa Ofis Bölme Sistemleri ) 
Kısa ofis bölme diğer adıyla seperatör bölme duvar sistemi daha çok ofislerde paravan bölme olarak geçer en çok tercih edilen yerler çağrı merkezi olan ofislerde insanların iletişimini kesmek yada ses yalıtımını önlemek için kullanılır. Kısa ofis bölme sistemleri müşterinin isteklerine göre yüksekliği ayarlanabilir sistemlerdir, örnek olarak 1,40 tan 1,60 veya 1,80 2,20 yükseklikle kurulabilir. En çok tercih edilen yükseklik 1,50 cm dir. Kısa bölme sisteminde ister cam ister ahşap istenirse hem cam hem ahşap kullanabilirsiniz. Her zevkinize her modele özel kısa bölme duvar sistemlerini yapabilirsiniz. Kısa bölme duvar sistemleri hareket kabiliyetini azaltmadan kişiler arasında özgürce çalışma alanları yaratır, ister dolu ahşap kısa seperatör bölme sistemi isterseniz cam kısa ofis bölme sistemleri ile çalışanlar arasında paravan bölme duvar yapabilirsiniz.
Kısa ofis bölme sistemlerine ister sade bir giriş yaparak kullanabilir isterseniz laminant kapı veya cam kapı montajı yaparak kullanabilirsiniz. Fakat kısa ofis bölme sistemlerinde genellikle kapı kullanılmaz yükseklik 1,80 veya 1,50 olduğundan cam veya ahşap kapı takmanıza gerek yoktur.

Kısa ofis bölme sistemleri yapımı sırasında ses yalıtımını ayrıca düzenlenir iki çağrı merkezi çalışanı arasında kurulan kısa ofis bölme (seperatör bölme duvar ) ses karmaşasına son verir. İki tarafın birbiri ilen olan ilişkisi kesilir ve ses herhangi bir diğer tarafa geçmez seperatör bölme duvar sistemlerinin kurulumu oldukça basit ve ideal formdadır. Siz ister kısa cam seperatör bölme duvar isteyin isterseniz ahşap seperatör kısa bölme duvar isteyin size özel çözümler sunan çağrı inşaat sizlere hızlı bir dönüş sağlayarak montajını tamamlayarak teslim eder. Seperatör ofis içi bölme duvar ( kısa ofis bölme sistemleri) en dar çalışma alanlarında bile çalışanlarınızın rahat ve sıkılmadan vakit geçirebileceği çalışma ortamları yaratmaktadır.Günümüz kurumsal şirketlerinde çalışanlarını kapalı odalara gömmektense çalışma alanındaki oksijen daha verimli kullanarak çalışanlarınız potansiyelini artmasında yardımcı olan seperatör ofis bölme sistemleri ile kaliteli şık çalışma ortamları sağlayabilirsiniz.

Seperatör ofis bölme sistemleri diğer adıyla kısa bölme duvar sistemleri fiyatlarına gelecek olursak istenildiğinde ahşap ister cam bölme sistemleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Örneğin altı ve üstü komple ahşap olan bir kısa ofis bölmesi ile komple cam olan bir kısa seperatör bölme duvar sistemi fiyatları aynı değİldir. Camlı ofis bölme sistemleri ahşap seperatör bölme duvar sistemine göre %30 a yakın fiyat farkı vardır. Cam ofis bölme sistemleri her zaman ahşap sistemlerinden daha pahalı bir üründür. Kısa ofis bölme sistemlerinde ahşap modelleri sizler için aşağıda yer vermeye çalıştık bunlardan herhangi birini seçerek ofisinizi dizayn edebilirsiniz. Renk seçerken ofis içindeki düzeni tamamlayan renkler kullanabilirsiniz örneğin bir ofis mobilyası renğinden esinlenerek kısa seperatör ofis bölme sisteminizi tamamlayabilirsiniz. Ofisinize veya çağrı merkezinize kısa bölme duvar sistemi yaptırmak isterseniz konusunda profosyonel yıllarca demontable kısa bölme duvar sistemlerinde uzman gerek teknolojik alt yapısı ile gerekse çalışma alanında kullanmış olduğu son tasarım montaj ürünleri ile size harika bir çalışma ortamı sağlayan Çağrı İnşaat‘ın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir