Ofislerde Bölme Duvar Nasıl Yapılır

Ofislerde Bölme Duvar Nasıl Yapılır? Ofisinizde bölme duvar nasıl yapılır şık bir cam çerçeve içine yerleştirilen cam bölme duvar sistemleri ile aydınlık ferah bir odaya nasıl kavuşabilirsiniz. Sizlere adım adım ofiste bölme duvar nasıl yapılır resimli bir şekilde anlatımlı yazımızı okuyunuz.

Bildiğimiz alüminyum ile ofisinizde rengarenk bölme duvar sistemleri oluşturabilirsiniz bunun için öncelikle elinizde bölme duvar profilleri ve jaluzi olması gerekmektedir. Çağrı inşaat’ın size sunduğu ürünlerde bunlar mevcut olup ayrıca farklı bir renkte jaluzi veya profil rengi istiyorsanız bunu bizlere bildirmeniz yeterlidir. Öncelikle bölme duvar kullanımında sizlere verilen profillerin özelliklerinden başlayalım sizlere gelecek olan bölme duvar malzemesi 7,80 mm kalınlıkla ve ral renkte olacaktır. Jaluzi renkleri ise 25 mm genişliğinde jaluzi kataloğundan seçmiş olduğunuz bir renk olacaktır.

Şimdi size verilen bölme duvar sisteminin özelliklerine bakalım:
7,80 mm alüminyumdan imal edilmiş naturel eloksal zemin ve tavan profilleri içine yerleştirilen 8 mm melamin kaplı 4 mm Pvc  kenar bantlı yonga panellerden oluşan bölme duvar modülüdür. Modül birleşiminde alüminyum bölme duvar taşıyıcı konstrüksiyon dikme kullanılır; bu modüller arası düşey bağlantıyı sağlamak için 8 mm alüminyumdan profiller iki yüzden taşıyıcı dikmeye klipsler ile vidalayınız. ( Bölme duvar sistemlerinde vidalama yaparken klips sistemlerine özellikle dikkat ediniz.) Çift cam bölme duvar sistemi arasına PVC fitil yerleştirilir. Zemin alüminyum bölme duvar profili ile kablo geçişine olanak sağlayacak şekilde 90 mm yüksekliğinde yapın. Sistemin kalınlığı 78 mm.dir. Dolu panellerin arasındaki en az boşluk 40 mm olacak ve ses izolasyonu sağlamak için 70 mm kalınlığında 54 kg/m3 yoğunlukta taş yünü kullanın.

Ofisinizde Kullanacağımız Bölme Duvar Özellikleri

 •  Bölme Duvar Sistem Kalınlığı : 7,80 mm Kullanılmaktadır.
 •  Alüminyum Profil Kalınlığı : 2,2 mm alüminyum ( Bölme Duvar Rakiplerinin En İyi Ürünüdür)
 •  Bölme Duvar Profil Rengi : Alüminyum naturel eloksal Ral 9006
 •  Panel Malzemesi : 8 mm Mdf kaplı 2 mm PVC kenar bantlı panel
 • Ofis Bölme Sistemleri Birim Metrekare Fiyatları: Burda TL ( Türk Lirası Olarak Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları Verilmektedir )
 • Yalıtım Malzemesi : 7 cm.lik 53 kg/m3 taş yünü levha (A sınıfı yanmaz.)
 •  Köşe Dönüşleri : 60/90/135 özel alüminyum köşe profilleri ile olacaktır. Diğer açılı dönüşler için yuvarlak alüminyum köşe profilleri kullanılacaktır. (Özel bölme duvar isteklerinizi belirtiniz.)
 •  Kapı Kasa Ünitesi : 2 mm kalınlıkta, yatay ve düşey demonte naturel eloksalli alüminyum profil
 •  Ofis Kapı, Kol ve Kilitler : Paslanmaz Pirinç 1 sınıf ıso 9001 kalitede kol ve kilit takımı
 •  Menteşe Tipi : Paslanmaz 1. sınıf Avrupa menteşe
 •  Bölme Duvar Birim Metrekare Fiyatları:  Bölme duvar fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibi türk lirası olarak fiyatlandırılmaktadır.

Kendi ofisinizde hızlı bir şekilde bölme duvar montaj elamanı olmadan ve hiçbir artı bir maliyet ödemeden kendinizde yukarıdaki anlattıklarımızı okuyarak sizlerde uygulayabilirsiniz. Sizlere hızlı bir montaj için gerekli bölme duvar malzemeleri temin edilecektir sizler kısa bir süre içinde bölme duvar paneli ofisinize kurarak ofislerde yeni mekanlar yaratabilirsiniz. Yapamadığınız veya takıldığınız bir yer olduğunda bizlere günün 24 saati dönerek bölme duvar teknik servisi isteyebilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek bölme duvar sistemini daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu videoda çağrı inşaat şantiye ortamında bir bölme duvar nasıl yapılır bunu sizlere görsel ve video olarak sunmaktadır. Çağrı İnşaat resim video ve dökümanlarını inceleyerek daha hızlı bir şekilde bölme duvar sahibi olabirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir