cam cama ofis bölme

Ofis Bölme Sistemleri Fiyat Farkları

Son zamanlarda çağrı inşaat olarak aldığımız en büyük tepkilerden bir tanesi ofis bölme sistemlerinde fiyat farkları neden x ofis bölme firması daha uygun verirken diğer bölme duvar firması bu sistemi daha uygun fiyata satmaktadır. Buradaki en büyük fiyat farkı dünyadaki tüm ürünlerde olduğu gibi kalite farkıdır. Örnek olarak anlatacak olursak x ofis bölme firması galvaniz sadece ahşap sistemler kullanarak diğer ofis bölme firmalarının çok çok altına ofis bölme satabilmektedir.

Burada x ofis bölme firması yaptığı ürün kalitesine bakacak olursak alüminyum olmayan sistemler kullanmadan alçıpan usülü galvaniz profiller kullanarak dış görüntüyü aynı yaparak diğer ofis bölme firmalarından daha uygun ofis bölme sistemi yapmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz x firması yaptığı ürün bir zaman sonra dayanıklı bir ürün olmaktan çıkar ve sizlere sonu bitmeyen sorunlar çıkarmaya başlar.

Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri yaparken diğer x ofis bölme firmalarına göre daha kalite ürünler daha kaliteli ahşap duvarlar ve çizilmez camlar kullanır. Ofisinize yaptığımız her ofis bölme sistemi firmamız tarafından 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Bizler sattığımız her ofis bölme sistemine garanti kapsamına aldığımız gibi sizlere ürünlerimizin hangi ürünler olduğunu bildiririz.

Bizler ofis bölme sistemleri yaparken neler kullanırız.

 • % 100 Alüminyum ofis bölme profillerden imal ettiğimiz kargaslarla kurulumu yaparız.
 • Demontable yani siz yeni ofisinize taşınırken eski ofisinizde ofis bölme sistemlerini taşıyabileceğiniz ürünler yaparız.
 • Kullandığımız ahşap bölme sistemleri doğaya zarar vermeden imal edilen ürünlerdir.
 • Camlarımız Şişecam olup çizilme ve yanma standartlarındadır.+
 • Kapılarımız normal amerikan kapılarından daha sağlam ve içinde çift seranit dönülmüş kalın sağlam kaplamalı kapılardır.
 • Cam kapılarımız istediğiniz şekilde ister kumlu ister çizgili isterseniz şeffaf olarak kullanabilirsiniz.
 • Jaluziler çift cam arasında kumanda ile kontrol edilir. Yıllar boyunca kırılmaz sararmaz temizliği kolaydır.
 • Cam yada ahşap kapılarda 2 yıl garantili kale yada dengi kapı kolları kullanırız.
 • Kapı kollarımız ister topuz ister basma koldur kilitlenebilir sizi yormadan yaratıcı ve ivedi şekilde çözümler sunulur.
 • Ofis bölme sistemlerimiz ister yatay ister dikey yapılabilir bu sizlerin zevkine kalmıştır.
 • Ahşap ofis bölme sistemi yapılırken sizin istediğiniz renklerde ahşap kullanır. Müşteriye şu veya bu renkte bağımlı kalması engellenir
 • Jaluzilerde ister beyaz isterseniz gri kullanabilir yahut renk kartelasında bulunan 70 ‘ten fazla renkleri şeçebilirsiniz.

Çağrı inşaat diğer x ofis bölme sistemleri firmaları arasındaki farkları sizlere anlatmaya çalıştık bir ürünü daha iyisini almak istiyorsanız cazip olanı değil kalitesine ve referans alabileceğiniz bu işi ivedi bir şekilde yapacak sizleri yormadan işini hızlı ve kaliteli yapan çağrı inşaat firmasına yaptırmanız önemle tavsiye edilir. Sizler bizi öncelikle ofisinize keşfe davet ediyorsunuz bizler hızlı bir şekilde ve ücretsiz olarak sizin ofisinizi ölçülerini alıyor sizlere yapılması gereken ofis bölme fikirlerini sunuyor gerekiyorsa çizimler ve sunumlar ile sizlere anlatıyor, ofis bölme sistemlerinin kalitesi ve fiyatlarını sizlere sunuyor ve ivedi bir şekilde ofis bölme sistemlerinizi teslim ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir