duvar bölme dekorasyonu

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri ve Ofis Bölme Uygulama Yöntemleri:

Ofis bölme sistemleri uygulama her şeyden önce size ve ofis elemanlarına ayrı bir çalışma mekanı yaratır ayrıca ofis bölme sistemleri ses ve ısınma problemini ortadan kaldırır. Ofis bölme yaptırırken her hangi bir zabıta veya belediyeden çalışma izni almanıza gerek yoktur. Tamamen ıso 9001 kalite koşullarına uygun olarak tasarlanan ofis bölme sistemleri ofisinizin dizaynına göre düzenlenir sizin istediğiniz ofis bölme modeli ile tamamlanır. Ofis bölme sistemleri fiyatları ekonomik olarak uygun maliyetsiz hızlı ve tasarımı göz alıcı sistemlerdir. Esas itibari ile alüminyum ofis bölme çeşitleri sizlerin itibarını yükseltir ve daha fazla kurumsal bir firma olmanıza olanak sağlar. Ofis bölme uygulama alanları ofis olan her yerde kullanılabilir bunlar holdingler, okullar devlet kurumları ticaret alanları, yüksek katlı plazalar alışveriş merkezleri gibi yaşamın olduğu her yerde kullanılabilir.

Ofis bölme sistemlerinde doğal malzemeler kullanılarak üretilen sistemdir hiç bir koruyucu veya kimyasal barındırmaz, sahip olduğu ahşap veya cam sistemlerle ofislere estetik bir görünüm kazandırır. Üzerine istenirse boya uygulaması yapılabilir, neme karşı dayanıklıdır kabarma ve dökülme yapmaz, uzun süreli dayanım özelliğine sahiptir, ısıya ve ateşe dayanıklıdır, her türlü binaya ofise  rahatlıkla uygulanabilir. Isıya dayanıklı alüminyum profillerden imal edilir, hem ısı hem de su yalıtımı kabiliyeti vardır, ofis bölme firmaları uygulama kalitesine göre %70 ila 90 arası ısı yalıtımı sağlayabilir.

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri:

✔ Ahşap Dolu Ofis Bölme Sistemleri
✔ Tam Cam Ofis Bölme Sistemi
✔ Derzli Ofis Bölme
✔ Cam Cama Ofis Bölme
✔ Tek Cam Ofis Bölme
✔ Şeffaf Ofis Bölme
✔ Yarım Cam Ahşap Ofis Bölme Sistemleri
✔ Jaluzili Ofis Bölme
✔ Yarım Cam Ofis Bölme
✔ Çift Cam Arası Ofis Bölme
✔ Alüminyum Ofis Bölme
✔ Klipsli Ofis Bölme Duvar Sistemleri
✔ Cam Bölme Sistemleri Üstten Ahşaplı
✔ 5+5 Lamine Camlı Ofis Bölme Sistemleri
✔ Tek Cam 5+ 5 Lamine Temperleri Cam Bölme
✔ Profilsiz Sadece Cam Ofis Bölme Sistemi
✔ Hareketli Cam Bölme Sistemleri
✔ Kayar Cam Ofis Bölme Sistemleri
✔ Kısa Ofis Bölme Sistemi
✔ Seperatör Ofis Bölme Sistemleri
✔ Kısa Panel Bölme Sistemi
✔ Demonte Ofis Bölme Panelleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte ofislerin estetik görünümleri ve yalıtımları için birçok ofis bölme sistemi çeşitleri üretilmiştir. Ofisler için tasarlanan bu ofis bölmeler kolayca ofislere monte edilir bu sistemler binaya yük getirmeyen hafif alüminyumdan üretilmiştir. Ofis bölme sistemi senelerce ilk günkü güzelliğini muahafaza eder dilerseniz demonte edilebilir taşınır.Uzun ömürlüdür, boya bakım ve onarım gerektirmez, kolay temizlenir.Estetik ve çağdaş görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirir, ofisinize değer kazandırır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir