ofis bölme

Ofis Bölme Nedir

Ofis Bölme Nedir
Ofis bölme nedir?: insanların kendini daha ferah alçıpana göre daha şeffaf temizliği daha kolay siteril bir ürünle insanların kendine özgü kurdukları alüminyum profillere dayalı ince bir tasarımdır. Ofis bölme 4 bölüme ayrılır bunlar açık ofisler oluşturmak için kullanılan bölmelere seperatör bölme duvar diyoruz. Bunlarda yükseklik 1,40 cm ila 1,80 cm arası değişir. Standarı ise 90 cm ahşap üst kısımda 50 ila 80 cm cam döşemesi yapılır. Bitiş noktalarında şık görüntüsünü bozmamak için özel olarak seperatör kapağı olarak kullanılan balık sırtı görünümlü alüminyum kapaklarla kapamalarını yaparak sizler için nezih bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

İkinci ürün ise tam camlı ofis bölme bu üründe kişiler kendilere makam odası yada toplantı odası yapmak için kullanırlar. Bununla birlikte çift cam arasındaki 5 cm hava boşluğuna yerleştirdiğimiz 25 mm lik mikro jaluzilerle dıştan kibar ve zarif butonlarıyla kumanda edilerek oda içindeki görüntüyü kapatmaya yarayan ürünlerdir.Aynı zamanda mikro jaluzilerde zengin renk seçenekleri bulunmaktadır.

Diğer bir ürün ise yarım cam bölme duvar ofisimizde ahşap zenginliğini ön plana çıkarmak istersek yerden tavana yükseklikte alttan 90 cm ahşap orta döşemede 120 cm şeffaf yahut jaluzili cam şeçeneğimizli birlikte üst kısmı ise tavan yüksekliğine göre 50 cm den 110 cm kadar ahşapla sistem döşemesini tamamlamaktayız.Bu ürünümüzde kapı seçeneği olarak temperli cam kapı yahut sistem üzerindeki alt ve üst kısımda kullandığımız ahşap renklerde kapı yapabiliriz. Son olarak dolu ofis bölme ile sistem içine çift taraflı ahşap kullanarak orta kısımlarda kullanmış olduğumuz 5 cm kalınlığındaki levhalar ile sizler için akustik çalışma ortamları oluşturulur. Bu sistem üzerinde kullanılan ahşaplarımız 8 cmm kalınlığında ve yerden tavana dikey ve yatay isteklere göre döşeme yapılır. Ahşap kullanımda Türkiye ve dünya üzerinde sıkça tercih edilen yıldız entegrenin geniş yelpazesinden faydalanabilirsiniz.

8cm Ofis Bölme Özellikleri

  • Profillerimiz 8 cm genişliğinde 1,5 mm et kalınlığındadır.
  • Profil kapaklarımız 3,5 genişliğinde 2 mm et kalınlığındadır.
  • Seperatör kapağı olarak nitelendirdiğimiz profilde genişlik 8cm yükseklik 1.cm et kalınlığı olarak darbelere karşı dayanıklılığı arttırmak için 2 mm kalınlığında balık sırtı deseni ile şık bir tasarım ortaya koymak için kullanılan bitiş ofis bölme profilidir.
  • Köşe dönüş profili olarak nitelenen 8 cm kare şeklinde yerden tavana kullandığımız taşıyıcı özelliğini bulunan profilimizin et kalınlığı 2,5 mm dir.
  • Kapı kasalarında mimari tasarımlarda en çok tercih edilen oval görüntülü 8 cm genişliğinde dıştan görünümü 3,5 cm olan 2,5 cm kapı kasası tercih edilmektedir.

 

Ofis Bölme Montaj

Ofis bölme montaj aşamasında yerden tavana dikey döşemeler atılarak duvara sabitlenir, sonrasında klips olarak nitelenmiş olduğumuz bağlantı parçacıkları ile yatay profillerimiz dikey profillere bağlanır ve lazer terazisi ile ölçü sapması engellemek amacı ile yer ve tavan bozukluklarının önüne geçilir.Sonrasında 2 gün cam mdf lam ve jaluzi ölçüleri hazırlandıktan sonra giydirme olarak adlandırılan faaliyetimiz icra edilir.

Ofis bölme ürün fiyatları:

Tam cam ofis bölme veya seperatör bölme duvar metre kare fiyatları hesaplanması, yükseklik çarpı en ölçüleri sonucunda çıkan metre kare çarpı birim fiyat artı kapı ücretidir. Sonucunda bölme duvar fiyatını çok kolay bir şekilde oluşturulur dilerseniz keşif esnasında hızlı bir şekilde ofis bölme fiyatları sizlere sunarız.

Sizlere ofis bölme nedir nasıl yapılır teknik bilgiler ve montaj esnasında nelere dikkat etmek gerekir bu konuda kısa bir video hazırladık. Sayın SİNAN ŞANS ‘ın Anlatımı ile ofis bölmenin bütün teknik detayları ve bilgilerini bulabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir