Ofis Bölme Sistemi AMG SERİ

Ofis Bölme Alırken Dikkat Edin

Ofis Bölme Alırken Dikkat Edin…

Çağrı İnşaat ofis iç bölme sistemleri ve bölme sistemleri tasarımı ve imalatı işinde İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’de lider firma, Çağrı inşaat cam ve bölme duvar sistemleri alanında standartların dışında bireysel kişiye özel bölme duvar sistemleri imal eder. Merkezimiz İstanbul’da olup Türkiye’nin 23 büyük şehrinde acenteleri ve çözüm ortakları bulunmaktadır. 20 yılı aşkın süredir 57 bin metrekareden fazla ürün imal ettik. Müşterilerimizin %99 yaptığımız ürünlerden memnun oldu ve geri dönüş sağladı.

bölme sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar kalite ve dizyandan öte sağlıklı çevreye duyarlı ürünler tercih edilmelidir. Uygun fiyatlı ürünler galvaniz yada demir olmamalı kesinlikle çevreye duyarlı geri dönüşümü olan alüminyum sistem tercih edilmedir. Cam bölme sisteminde kesinlikle tercihiniz temperli rodajlı cam bölme olmalıdır, aksi takdirde kolay kırılan ofis duvar bölme sistemi size ve ofisinizde büyük zararlar verebilir.

Çağrı İnşaat  ürünlerinin avantajları

Yüksek kaliteli ürünler
Uzun servis ömrü ve üç yıllık garanti.
Farklı malzemeleri, dokuları, tonları birleştirerek çekici ve çeşitli tasarımlar.
Şirketin kurumsal stili ile tutarlı bireysel ürünler yaratma imkanı.
İş verimliliği:
ofis bölmelerinin imalatı ve montajı mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir.
Mevcudiyet:
Temsilcilik büroları, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de irtibat ofislerimiz mevcuttur.

Ofislerde kullanılan bölme sistemleri çok önemli bir detaydır, cam bölme sisteminin yanlış montajı devrilme ve yaralanma gibi olaylarla karşılaşılmaktadır, ofisinize personelinize ve bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız çağrı bölme sistemlerini tercih edin. Hem zaman hemde maliyetten tasarruf edin bölme sistemleri alanında uzmanlaşmış mimarlarımız sizlere hızlı güvenilir sistemleri anlatarak ofisinize en uygun ofis  sistemini sunacaklardır. Bölme, cam bölme ve bölme duvar fiyatları danışmanı hızlı ve ücretsiz keşif için www.cagriinsaat.com.tr sitemizden iletişim formunu doldurup bizden teklif alabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir