S-LINE 5+5 LAMİNE CAMLI BÖLME DUVAR

Hazır Bölme Duvar

Hazır Bölme Duvar:

Size özel olarak dekore edilmiş ve en son teknolojik imkanlarla donatılmış “hazır bölme duvar” modellerimiz birbirinden farklı birbirinden donanımlı kolay montaj hızlı servis güvencesi ile çağrı inşaat bölme duvar sistemlerinden alınır. Hazır bölme duvar sistemlerini siparişten bir gün sonra ofisinize hızlı bir şekilde montajını yapıyor ve teslim ediyoruz bizler zamanı ve teknolojiyi iyi kullanan bir firma olan çağrı inşaat hazır ofis bölme sistemleri alanında tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı hızlı çözümler sunuyor.

Hazır Bölme Duvar Yapımı

Ofislerde, hastanelerde veya dershanelerde alanlardan daha fazla yararlanmak amacıyla kullanılan hazır bölme duvar sistemleri, mekanlarda bölme işlemi yapılarak yeni alanların kazanılmasını sağlayan en temiz yöntemdir. Hazır bölme duvar uygulaması, metal iskeletin iki yüzüne de yerleştirilen alçıpan denilen levhalarla oluşturulur. Bu yapı taşıyıcı bir mahiyete sahip olmadığından kolayca sökülüp, takılması söz konusu olmaktadır. İçerisinden her türlü tesisat geçirilerek, kazanılan yeni oda veya mekanlara elektrik taşınabilir.
Bunun yanında hazır bölme duvar ısı ve ses yalıtımına dair avantajlar sağlar. Böylece yüksek sesli mekanlarda gürültünün vermiş olduğu stres azaltılmış olacaktır. Ofislerin daha kullanışlı hale gelmesi için uygulanan bu sistem, dekoratif açıdan da ofislere görsellik kazandırmaktadır. Kurumsal bir imaj kazanmak isteyen aynı zamanda da ofis alanından daha fazla yararlanmak isteyen şirketlerin hazır bölme duvar sistemlerini kullanmaları en isabetli yol olacaktır.
Söz konusu uygulama, binaya herhangi bir ek yük getirmez. Hafif bir sisteme sahip olan hazır bölme duvar sistemleri, deprem, yangın gibi afetlere dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uygulanacak yere göz alıcı bir değer kazandıran sistemler, müşterilerin beğenisini kazanacak pek çok kategoride üretilmektedir. Camlı bölmeler, ahşap yapılı bölmeler, yarı camlı bölme, seperatör gibi farklı seçenekler, dekoratif açıdan ve kullanım alanları bakımından farklılık gösterir.

Hazır Bölme Duvar Özellikleri

Genellikle ofislerde tercih edilen hazır bölme duvar sistemleri, çalışanların kendilerini fiziksel açıdan daha ergonomik yerde hissetmelerini sağlayacak uygulamalardır. Görsel açıdan insanın ruhuna seslenen tasarımları ifade eden duvarlar, klasik beton duvarlardan çok farklı yapıya sahiptir. Şayet ofislerde beton yapının insan üzerinde stres yaratan bir etkisi olduğunu herkes bilmektedir. Bu nedenle ofislerin yük taşıyıcı duvarlarından sonra kesinlikle bölmelerinde beton tipi duvarların kullanılmayıp, hazır bölme duvar sistemlerinin tercih edilmesi maliyet açısından avantaj sağlayacağı gibi, çalışanların ruh hallerine olacak katkısından dolayı da avantaj sağlar.
Bölme Duvar Faydaları
Ofislerde hazır bölme duvar sistemlerinin kullanılması, çalışanların performansının işe yansımasından, müşterilerinizin firmanız hakkındaki tutumuna kadar pek çok konuda etkili izlenimler sağlamanıza sebep olacak niteliktedir. Çünkü görsellik zamanımızda çokça prim yapan bir durumu ifade etmektedir. Ofislerde müşterilerini ağırlayacak olan her firma, öncelikle mekanlarıyla onların gönlünde bir yer edinmeyi sağlayabilmeliler. Bu da ofislerinde ki dekoratif ahenk ve uyumun üst seviyede olmasıyla mümkün olabilir.
Çağrı inşaat olarak uyguladığımız bölme duvar sistemlerinin ofis mobilyalarına en iyi şekilde kombin olacak tasarımları meydana getiriyoruz. Böylece ofis içerisinde ahengin sağlanması ve etkili bir kurumsal havanın meydana gelmesinde müşterilerimize gereken desteği her zaman veriyoruz. Bu yazımızda sizlere hazır bölme duvar nasıl yapılır, hazır bölme duvar fiyatları ve hazır bölme duvar faydalarını anlatmaya çalıştık daha fazla bilgi için sitemizin Anasayfa’ sından bilgiler alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir