Ergonomik ve Ekonomik Panel Bölme Sistemleri

Ergonomik ve Ekonomik Panel Bölme Sistemleri
Firma kurmak, son derece meşakkatli bir iştir. Öncelikle belli bir sektörde çalışmaya karar vermek ve gerekli sermayeye sahip olmak gerekir. Aynı zamanda çevresel faktörlerin de bu açıdan belli bir değere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Firma kurulumunda dikkat edilecek en önemli hususlardan birisi de fiziki alanın tasarımıdır. Hizmet vereceğiniz yer, sizin görünen yüzünüz olacaktır ve bu yerin tasarımı, müşterilerinizi olumlu ya da olumsuz yönde etkilemenize sebep olur. Eğer iyi bir tasarıma sahipseniz müşterilerinizin bundan olumlu yönde etkileneceği aşikârdır. Aksi durumda ne yazık ki müşterilerin kafasında bir takım soru işaretleri meydana gelecektir. Bu önyargıyı belirlemek tamamen sizin elinizde diyebiliriz.

Firma ve ofis tasarımında son yıllarda panel bölme sistemlerinin çok fazla ön planda olduğunu görüyoruz. Panel bölme duvar sistemlerinin kolaylıkla monte edilebilir olmaları, ön plana çıkmalarının altında önemli bir etkendir. Panel bölme duvar sistemleri, her alana kolayca monte edilebilirler. Aynı şekilde taşınma esnasında kolayca demonte edilip geçilecek yeni alana montajlanabilirler. Bu durumda taşıma masrafları da en aza inmiş olacaktır. Panel bölme sistemleri, son derece uygun bir maliyet düzeyine sahiptir dersek pek de yanılmış olmayız.

Panel bölme duvar sistemleri, işyerinin daha iyi kullanılmasına olanak tanıyacaktır. Çok az ve çok verimli yer kaplayan bu sistemler, işyerinde daha fazla boş alanın meydana gelmesini sağlamış olur. Bu da işyerinde daha iyi hizmet verebilmeyi beraberinde getirir. Normal şartlarda 8-9 oda ile hizmet verebilirken panel bölme sistemlerini kullanarak bu sayıyı daha da arttırabilirsiniz. Daha alt ve daha üst durumlarda da benzer bir sonuçtan söz edebiliriz. Yani bu durum hem ufak çaplı firmalar, hem de büyük holdingler için de geçerlidir. Ayrıca müşterilerin kullanabilecekleri alan oranı da bu sayede bir hayli artmış olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir