ofis bölme sistemleri

Duvar Bölme Nedir

Duvar Bölme Nedir
Ofislerde, hastaneler, dershane veya daha farklı çalışma yerlerinde alanlardan yeni yerler kazanmak adına uygulanan bir sistemi ifade eder. Modern ve kaliteli üretim sisteminden geçirilerek yapılan bölme duvar sistemleri, binaya ek yük getirmeyen, taşıyıcı olmayan duvarlardır. Alüminyum, demir, alçıpan sistemlerinden meydana getirilerek satışa sunulur. Ofislerinde değişikliğe gitmek isteyenlerin, yeni bölmelere ihtiyacı olan kişilerin uygulayabilecekleri en modern sistem duvar bölme sistemidir.

Günümüzde ofislerin daha modern ve göz alıcı olmasına dikkat eden iş yeri sahipleri, duvar bölme sistemlerini tercih ederek çalışma alanlarının daha fonksiyonel olmasını sağladıkları gibi, yeni bölümler kazanmaktaki pratik olan bu uygulamanın da getirdiği kolaylıklardan sonuna kadar faydalanıyorlar. Şayet bu sistemlerin uygulama yapıldığı alanlarda ek bir plan veya ruhsat gibi resmi işlerin yerine getirilmesine gerek yoktur. Sadece yapılması düşünülen yerde, Çağrı İnşaat elemanlarını ücretsiz olarak bir keşif çalışması yapmaları yeterlidir.

Ofisler için bölme duvar sistemlerinin yararlarına değinecek olursak, demantable niteliğe sahip olduklarından sökülüp takılmaları kolay olmaktadır. Yere özel montaj ile sabitlenen sistemlerin mevcut zemine montaj esnasında zararı olmamaktadır. Kendine has sistematiğiyle kolay bir şekilde uygulanabilen bölme duvar sistemleri, ofislerde ki çalışma saatlerinin rafa kaldırılmasını gerektirmez. Aynı zamanda uygulama ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayıcı özelliklere sahiptir. Tamamen cam veya ahşap olan seçenekleri vardır. İki cam arasında bulunan jaluzilerin temizlik gibi bir ihtiyacı yoktur. Anti stres ve anti bakteriyel niteliklere sahip olan duvar bölme sistemleri, ofis içerisinde çalışma performansını olumlu etkileyecek özelliğe sahiptir.

Depreme , yangına veya herhangi bir doğal olaya karşı dayanıklı olan sistem, kaliteli ve uzun süre uygulandığı alanda deformasyona uğramadan ilk günkü gibi durabilir. Sistemin zararsız ve kolay uygulanabilir olması, en büyük özelliklerinden birisidir. Binaya ek yük getirmemesi, taşıyıcı bir niteliğe sahip olmaması, taşınma durumlarında sökülme işlemlerinin yapılmasına imkan vermektedir.

Duvar bölme sistemlerinin özelliklerinden belki de en dikkat çekici olanı, uygulandığı alanda kurumsal bir imaj çizmesidir. Mükemmel bir tasarıma sahip olan duvar sistemlerinin normal bir duvar ile karıştırılmaması gerekir. Lüks ve modern bir ofise artı değer katacak kadar nitelikli vasfa sahip olan duvar bölme sistemleri, müşterilerini sürekli ofislerinde ağırlayan şirket sahiplerinin özellikle tercih ettikleri uygulamalardır. Domantable sistemlerinin camlı kategorisinde yer alan uygulamalar, ofislere daha şeffaf bir görünüm sağlıyor ve aynı zamanda camın insan vücudundaki dinlendirici etkisini ofise yayıyor. Çağrı İnşaat firması olarak pek çok kurumsal işletmelerinin ofis bölme işlemleriyle alakadar olmuş, aynı zamanda yurt dışında da yaptığımız projelerle kalitemizi ülkemizin dışına da ihraç etmişizdir. İletişim numaramızdan bizimle irtibat kurarak, daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir