derzli ofis bolme sistemi

Derzli Ofis Bölme

 Derzli Ofis Bölme Sistemlerinin en belirgin farkı modül ve parça birleşimlerinde derzleri kapatan profiller kullanılmadığından dolayı sistemde derzlerin görünür olmasıdır. Sadelik ve dekoratif özelliği ve prestij görünümü ile göz doldurmaktadır. Hastane ve laboratuar gibi Hijyenin ön planda olduğu, yapılarda tercih edilen bir bölme duvar sistemidir. Profil sayısının az görünür oluşu, birleşimlerindeki derzlerde bakteridi ve kir birikme riskini minimum seviyeye indiren Derzli Ofis Bölme Sistemleri hijyen sağlanmasına yardımcı olur. Dayanıklılığı diğer bölme duvar sistemine göre daha yüksektir. Alüminyum karışımlı malzemeden üretilen derzli ofis bölme  sistemleri, iş yeri ve ofislerde ihtiyaç duyulan alan birim ve alanlarda esnek çözümler sunar. Görsel açıdan oldukça şık ve modern dizayna sahip olmasının yanı sıra dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanım imkânı sunan bölme profilidir. Çaprazlama olarak da uygulanabildiği için minimum alanlarda kolaylıkla kullanıldığı gibi maksimum alanın olanca fazla personel tarafından kullanılabilmesine imkân sağlar.

 Derzli ofis bölme duvar birimleri, çok amaçlı kullanılabildiği için birçok farklı bölümde hizmet veren firmalarında bu anlamda ihtiyaçlarına cevap verebilir. Esnek kullanım sunan Derzli Ofis Bölme Sistemleri detaylı ve ince yapısı işle kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra hızlı bir şekilde montajlaşmalarına fırsat vermektedir. Hafif ve ince yapıları ile binalara ekstradan yük getirmez. İş yerleriniz için alan sorunu yaşıyorsanız plânlı çözümlerin sunan derzli ofis bölme duvar sistemleri, ortalama 80 mm kalınlığındadır. Kanal içi derz uygulamaları sayesinde çoklu ve esnek kullanım alternatifleri sunan bu bölme birimlerinin birçok farklı rengi mevcuttur. İsteğe göre cam yüzeylerde de çok çeşitli renk veya desen seçeneği bulunmaktadır. Çok yönlü fonksiyonel yapısı ile ofis ve büyük iş alanlarında uygulanması tercih edilir.

Derzli Ofis Bölme Sistemleri Toplantı salonları, özel alanlar, kısaca iç mekânda ihtiyaçlar doğrultusunda ve uygulama alternatifine sahiptir.  Tüm bunlara ek olarak ısı ve e ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Sağlam yapısı ile yangın ve depremlere de oldukça muhkemdir. Derzli Ofis Bölme ile sessiz rahat çalışma alanları sağlanabilinir. Ayrıca ses geçirgenliği sayesinde iş yerlerinde yapılan konuşmaların dışarıya duyulmasını önler. Sizde Ofis Bölme sistemleri ile hayal ettiğiniz iş alanlarına sahip olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir