Dekoratif Bölme Duvar

Dekoratif ofis bölme duvar mekanlarınıza heyecan katar!
Ofis dekorasyonlarının ne derece önemli bir çalışmayı gerektirdiği hususunda açıklamaya yapmaya gerek yok sanırım. Çünkü herkesin bunun farkında olduğunu düşünüyorum. Günümüz şartları içerisinde ofislerin birbiriyle yarış içerisinde olduğu açıktır. Peki siz bu yarışın neresindesiniz veya neresinde olmayı umuyorsunuz?
Eğer benim için ofisin bir anlamı yok, ben işime bakarım diyorsanız, işinizin ofisle bir bütünlük arz etmediğini düşünüyor ve bu nedenle de iyi bir iş başarısına sahip olmayacağınızdan haberinizin olmadığını anlıyorum. Neyse ki bu makalemizi okuduktan sonra, bakış açınızda bir değişme usüle geleceğini biliyorum.

Dekoratif bölme duvarlar nedir nasıl yapılır?
Sizce ofislerde öne çıkması gereken dekoratif düzen, sadece mobilyalarla sağlanabilir mi? Elbette ki hayır. Dekoratif bölme duvarlar olmadan olmaz. Hatta bu durum mobilyaları olan ama duvarları olmayan tamamlanamamış inşaatı andırırdı. İş yerinizin doğru bir yerde olması, güneş ışığı alması, ferah olması, geniş olması, duvar bölme sistemleri gibi pek çok etken, çalışanların ve sizlerin performansına etki edebilecek önemli kriterleri ifade eder. Bu nedenle özellikle ofislerin çalışanlarda ve müşterilerce bırakacağı etkinin duygusal açıdan iyi olması gerekir. Duygulara hitap edebilmek için de mobilya dekorasyon bütünlüğünü sağlanması şarttır.
Dekoratif bölme duvar sistemleri, tam olarak bu ahengin ve kombinin sağlanması, mekanlarınızda yoğun çalışma gerektirmeksizin bölmeler oluşturulması, zamandan tasarruf sağlanması, inşaatta harcanan masrafın yerine, daha minimum düzeylerde paranın harcanması, gürültü kirliliğinin ortadan kaldırılması, ısı yalıtımın sağlanması, hemen kurulum sayesinde, iş saatlerinin aksamaması, kirliliğin ortadan kaldırılması, demontaj özelliğine sahip olması gibi amaçlara hizmet adına üretilmekte ve çağdaş çözümler sunmaktadır.

Dekoratif bölme duvar özellikleri nelerdir ?
Bölme duvarların kullanıldığı alanlar, görsel anlamda ziyadesiyle güzelleşmekteler. Ofis içerisinde ki bölmelerin göze hitap eden bir yapı kazanmasında, aynı zamanda mekanların daha işlevsel kılınmasında, dekoratif bölme duvar sistemlerinin payı büyüktür. Kendi has olan özel kurulum araçlarının olması sayesinde, ortada kir, pislik gibi durumların yaşanmasını önler. Aynı zamanda uygulanacağı zeminlere zarar vermez. Steril bir yapıya sahip olduğundan belli periyotlar dahilinde her zaman temizlenmesi gerekmez.

Dekoratif bölme duvar fiyatları nedir ?
Genelde insanımız her şeyin ucuzunu almaya odaklı hareket eder. Bu nedenle alacağı üründen sağlayacağı faydanın ne olduğu ikinci planda kalır. Bize göre sağlanması gereken ilk konu paradır. Bu düşünce firmalarda da olmak durumundadır. En az maliyetle en iyi fayda sağlanması mantığı, firmalarda esas bir ticari ahlak olmaktadır. Bu durumda ürünün özellikleri ve fiyatı konusunda bir dengeleme yaparak, neyin pahalı ve ucuz olduğu doğru tespit edilmelidir.
Bölme duvar sistemlerinde en pahalı olan sistem, modülerdir. Pahalı olmasının sebebi, sunduğu faydanın da üst düzey olmasıdır. Eğer, firma olarak en iyi faydayı sağlayacak bir bölme sistemini edinmek istiyorsanız, yapmanız gereken Çağrı İnşaat ile irtibata geçmektir.
ÇAĞRI İNŞAAT DEKORATİF BÖLME DUVAR ÇALIŞMALARIMIZ…

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir