Çağrı Mimarlık

Çağrı İnşaat Mimarlık

Günümüzde onlarca mimarlık firması farklı alanlarda dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır.  İyi bir mimar kullandığı tüm ürünlere yıllarcı garanti verir. Bizler ofis tadilat ve dekorasyonunda 25  yılı aşkın deneyimle, her müşterinin ve her projenin farklı olduğunu anlıyoruz; Her biri benzersiz bir ofis olması ve müşteriye özel ofisler tasarlıyoruz. Her projemizde müşterimizi  dinleriz, zorlukları aşmak için proaktif ve esnek bir yaklaşım benimseriz. Aradığınız en yenilikçi çözümleri bulmanız için buradayız.

Ofis projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, kalite belirleme bizim işiniz, cam bölme sisteminde beklenen performansın sağlanması için sizlere tüm cam bölme modellerini ve özelliklerini anlatır fiyatları konusunda bilgiler sunar sizlerin görüşlerini alır ve ofisinize özel cam bölme sistemleri yaparız.

Tüm mimarlarımız ofis dekorasyonunda uzman en az 5 yıllık deneyime sahip ileri teknoloji konusunda uzman personeldir. Teknik olarak sizlere kapsamlı bir ürün tavsiyende bulunabilir yada bir brifing alabilirsiniz. Projede kullanılacak cam ofis bölme sistemlerini daha iyi anlamanız için akustik estetik deneyler birlikte yapılır. Sizin için uzman personellerimiz teknik çizim ve şartname oluşturur tüm bilgiler sizlere özel bir döküman halinde sunulur. Projemizin sağlam temellere oturtmak için gerekli olan tüm deneyimleri sizlere paylaşırız.

Çağrı inşaat mimarlık cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri konusunda uzman ve profosyonel bir takım çalışması vardır. Üretimden montaja kadar tüm üretim ve montaj aşaması sizlere birlikte gerçekleştirilir, her adımda sizlere bilgi sunulur.  Proje ne boyutta olursa olsun bizden en iyi sonuçları alırsınız.

Çağrı ofis mimarlık ofis bölme sektöründe en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan beceri ve hizmete sahiptir. Bu yüksek hizmet düzeyimiz en küçük ofis bölmeden en büyük plaza ofis katlarına kadar aynı özveriyi gösteririz. Bizden aldığınız tüm ürünler ISO 14001 ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir ürünlerimizi  gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

  • Ofisler İçin bölme sistemleri
  • Tam camlı ve yarım camlı sistemler
  • Skyfold
  • Demontable
  • Modüller ahşap ve cam ofis bölme sistemleri
  • Tek camlı, cam cama bölme duvar sistemleri
  • Motorlu jaluzi sistemleri
  • Akıllı cam sistemleri

Montaj Sonrası :

Yapmış olduğumuz sistemlerde daha sonra ekleme yada çıkarma yapmak isteyebilirsiniz, çözüm noktası biziz. Örnek olarak fazla güneşe maruz kaldınız bizi arayarak çift camlı jaluzili sistem temin edebilirsiniz. Bitmedi deforme olmuş ürünler taşıma işleriniz her konuda sizi yalnız bırakmıyoruz. Çağrı inşaat mimarlık olarak tüm ofis işlerinizde yanınızdayız.

Sizlerin yeni çalışma alanlarında taşıdıktan sonra küçük çaplı teknik destek ihtiyaçlarınız olabilir, kurulumunu yaptığımız ahşap veya cam bölmeler ofis taşıma yaparken çizilebilir veya deforme olmuş olabilir çözüm biziz.  Bizi arayabilir ve deforme olmuş ürünler için montaj ekibinden yardım alabilirsiniz aynı gün ofisinizdeyiz.

Mevcut ofisinizde işleriniz büyüdü yeni personel aldınız ofis bölmeleri küçülterek personele yeni odalar yaratmak istiyorsanız yine bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Firma yetkilileri sizleri ziyaret ederek yeni bir proje çizer ve yeniden tadilat yaparız. Bitmedi diyelim artık ofisiniz küçük yeni büyük bir ofise taşınmak istiyorsunuz yine bizler sizin hizmetinizdeyiz. Sizlere montaj yaptığımız tüm bölme duvar sistemleri demonte sökülüp yeniden kurulabilen delogo sistemlerdir.  İstediğiniz an yeni ofisinize eski ofisteki tüm duvar bölme sistemlerini söküp taşıyabiliriz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir