Bölme Duvar Sistemleri Modelleri

Bölme Duvar Sistemleri Modelleri
Çağımızın gelişen teknolojilerinden mekanlara uygulanan mimari sistemlerde etkilenmiş ve ileri bir seviyede uygulanılması kolay, aynı zamanda sağladığı imkanların fazla olduğu bir şekle bürünmüştür. Ofislerin, dershanelerin ve hastane gibi yerlerin bugün, bu kolay mimari sistemlerden yararlanarak, daha fonksiyonel mekanları kendilerine kazandırdıklarını söylemek isterim. Pek çok açıdan avantajlar sağlayan bölme duvar sistemleri, verilen ücretin karşılığının son misline kadar alınmasını sağlamaktadır.

Ofislere katma değer kazandıran bölme duvar sistemleri, fonksiyonel bir ofisin meydana gelmesini sağladığı gibi, ısı ve ses yalıtımında da ofislere kazanımlar elde ettirmektedir. Alandan tasarruf sağlayan bölme sistemler, geleneksel duvar uygulamalarından çok daha ileri seviye de üretildiklerinden daha ince ve hafiftirler. İnce ve hafif olmaları, binaya ek yük getirmemelerini ve alandan tasarruf sağlanmasının yolunu açmaktadır. Duvar sistemlerini kalınlığı 80 mm kadarıdır. İçerisinde çift katlı levhalar bulunmaktadır. Cam içerisinde jaluziler konulmaktadır. Böylece ısı ve ses yalıtımı mümkün hale gelmektedir.
Bölme duvar sistemleri, her tür kavisi alarak, ofislerdeki fiziksel duruma her türlü uyum sağlayabilmektedir. Uygulama sırasında zeminlere zarar verilmemektedir. Sağlam ve kaliteli olan sistem içerisinden istediğiniz tesisat geçirilmektedir. Ofislere uygulama esnasında çalışma durumlarından feragat etmelerine gerek duyulmadan hizmet, kısa sürede sonlandırılmaktadır.
Bölme duvar sistemleri, fiziksel açıdan pek çok avantaj sağladığı gibi, belki de bir ofis için daha önemli olan dekoratif ahenk açısından da yararlı avantajlar sunmaktadır. Uygulanan her bölme sistemi, kendine has tasarımıyla ofisinize mükemmellik kazandıracaktır. Ofislerinizde ağırladığınız müşterilere daha iyi görünmek için avantaj sağlayan sistemler, çalışanların da kendilerini daha iyi bir mekanda hissetmelerini sağlayacaktır. Çalışanların performanslarını, müşterilerinizin de size olan beğenisi arttırmak için ideal çözümler sunan bölme duvar sistemleri, fonksiyonel bir ofis görüntüsüne ek olarak göz alıcı bir ofisi sizlere mümkün kılmaktadır.

Bölme duvar sistemleri modellerinden bazıları:
Yatay camlı bölme sistemleri: Bu sistemler estetik açıdan ofisinize mükemmel bir görünüm kazandırabilir. Bölme duvar yatay stilde camlar bloklar halinde ofisinizi saracaktır. Camlar içerisine jaluzi yerleştirilmektedir. Şeffaflığı sağlamak açısından açık rekli jaluziler kullanılmaktadır. Aynı zamanda buzlu cam veya mat cam seçenekleriyle de daha farklı ve estetik bir ofis kendinize kazandıra bilirsiniz.
Derzli bölme duvar sistemi: Genellikle toplantı salonları gibi alanlarda uygulama şansı bulan sistem, ayrıca ofisin her alanına uygulanabilir. Tek farkı içerisinde derz maddesinin bulunmasıdır. Bu madde, ısı ve ses yalıtımında daha fazla avantaj sağlamaktadır. Estetik açıdan da gayet güzel tasarımlara sahip olan bu bölme sistemi, ürettiğimiz sistemler içerisinden sadece birisidir. Ofisinize uygun olan sistemleri ücretsiz keşif yaparak sizlere hemen iletebiliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir