Bölme Duvar

Bölme Duvar Modelleri

Bölme Duvar Modelleri
Bölme Duvar Modelleri:

Bölme duvar modellerine geçmeden önce bölme duvar nedir bunu açalım bölme duvar belirli bir odayı bölmek ikiye ayırmak anlamına gelir. Bölme duvar genellikle cam duvar veya tuğla ile inşa edilir. Bizim yaptığımız bölme duvar sistemleri modeli demontable olan bölme duvar modelidir. Peki bu bölme duvar nasıl yapılır ? Anlatalım:

  • Bölme duvar yapılacak yerleri bir tebeşir yardımı ile işaretleyiniz zemin alt üst aynı hizaya gelecek şekilde bir dikdörtgen oluşturun.
  • Çizmiş olduğunuz dikdörtgen alana ip yardımı ile bir hizada olduğunu kontrol ediniz.
  • Daha sonra elinizdeki bölme duvar profilini zemindeki ipe dayayarak bir vida yardımı ile montajını yapınız.
  • Ardından iki kenar ve tavana aynı işlemi yapınız.80 mm bölme duvar profilinin montajı bittikten sonra:
  • Yatay ve dikey profilleri istediğiniz ölçüde matkap yardımı ile vidalayın.

Bölme Duvar Model ve Bölme Duvar Fiyatları.

Bundan sonra yapacağınız işlem tamamen size özgü olmalı istediğiniz bölme duvar modellerini beğenip ofisinize yada evinizde uygulayabilirsiniz. Örneğin tam camlı bölme duvar modellerini tercih ederseniz ofisiniz dıştan tam görünüm kazanır şeffaf camlarla daha şık bir görünüm elde edersiniz. Ofisinizde gizlilik önemli ise yatay camlı bölme duvar modellerini tercih edebilirsiniz. Yatay bölme duvar içine montaj yapılan jaluzi veya kumlu cam tercih edebilirsiniz.Ayrıca çerçevesi olmayan bölme duvar modelleri tercih edebilirsiniz. Ülkemizde teknoloji ilerledikçe her sektörde olduğu gibi bölme duvar sistemleri sektöründe’de yenilikler baş göstermektedir. Şirketimiz çağrı inşaat yeniliklere açık bir şekilde her zaman bir adım önde olmuştur. Yeni çıkmış bölme duvar modellerini ülkemizde ilk tanıtımını yapan ve sizlere kurulumunu yapmaktan gurur duyarız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir